Neler Yeni

Yardım Güvenlik Kamera Kayıtları Gözükmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
Başlıkta da belirttiğim gibi güvenlik kamerası kayıtları gözükmüyor ama kamera çalışıyordu ve içinde 2TB HDD var ama nedense sadece son 10 gün gözüküyor. Fakat 6 ay boyunca kayıt yapması gerekiyordu. Allah için bilen birisi varsa yardım edebilir mi?

Hanaz

80+ Silver
Başlıkta da belirttiğim gibi güvenlik kamerası kayıtları gözükmüyor ama kamera çalışıyordu ve içinde 2TB HDD var ama nedense sadece son 10 gün gözüküyor. Fakat 6 ay boyunca kayıt yapması gerekiyordu. Allah için bilen birisi varsa yardım edebilir mi?
Son 10 günü kaydediyor olabilirmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son 10 günü kaydediyor olabilirmi?
Yani 10 gün skalası var

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,310
İsim
Hakanbey
Kaç kamera var

Şöyle söyliyim bu ortalamadır 4 kameralı bir cihaz 2 TB diske 40 gün ortalama kayıt yapabilir kamera sayısı arttıkça bu oran düşer yada görüntü kalitesi arttıkça

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç kamera var

Şöyle söyliyim bu ortalamadır 4 kameralı bir cihaz 2 TB diske 40 gün ortalama kayıt yapabilir kamera sayısı arttıkça bu oran düşer yada görüntü kalitesi arttıkça
4 tane kamera var agam da şöyle normalde hep 6 aylık yapıyordu fakat şu an baktım 10 aralık tan öncesi yok kısıtlama da yok 10 günlük fakat dosya var hdd de onu anlamadım ve hdd %100 sağlığı bad sector falan da yok.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,310
İsim
Hakanbey
4 tane kamera var agam da şöyle normalde hep 6 aylık yapıyordu fakat şu an baktım 10 aralık tan öncesi yok kısıtlama da yok 10 günlük fakat dosya var hdd de onu anlamadım ve hdd %100 sağlığı bad sector falan da yok.
ozaman komple sıfırlayıp günlük kayıtların ne kadar yer kapladığını kontrol et ona göre hesapla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,220
Üyeler
140,965
Son üye
Emin Gürlek
Top Bottom