Neler Yeni

Güncelleme yaparsam telefon kafayı yermi

Mertix

80+
Telefonum yurtdışı imei artırmıştım sonra telefon parçalandı ekranı yaptırdım sonra telefonu açtım da kendini resetlemisti ve imeisi gitmişti şuanda imeisi olmadan kullanıyorum ve herhangi bir yazılım güncellemesi yapmadım telefonu suanki halinde iken yazılım güncellemesi yaparsam telefon kafayı yermi çünkü yazın gece kendi kendine güncelleme yapmıştı ve telefonu açtığında kafayı yemişti sürekli gizli menüsünde takılı kalıyordu kullanılmiyordu bende o sorunu çözdürmustum suan guncellersem yine aynı sorun olup olmicagindan korkuyorum sizce güncellemelimiyim(yazın kendini güncelledigi zamanda imei atılmış haldeydi)

Aykut D.

80+ Gold
Telefonum yurtdışı imei artırmıştım sonra telefon parçalandı ekranı yaptırdım sonra telefonu açtım da kendini resetlemisti ve imeisi gitmişti şuanda imeisi olmadan kullanıyorum ve herhangi bir yazılım güncellemesi yapmadım telefonu suanki halinde iken yazılım güncellemesi yaparsam telefon kafayı yermi çünkü yazın gece kendi kendine güncelleme yapmıştı ve telefonu açtığında kafayı yemişti sürekli gizli menüsünde takılı kalıyordu kullanılmiyordu bende o sorunu çözdürmustum suan guncellersem yine aynı sorun olup olmicagindan korkuyorum sizce güncellemelimiyim
Sanmıyorum olacağını geçmişte olan güncelleme buglıdır .

Top Bottom