Neler Yeni

Günde her gün 8 saat aç kalıyorum kas kaybı vs yaşar mıyım?

Ömerr_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer
Sabahları okulda gidiyorum ve saat 4.15 civarı de eve gelmiş oluyorum ilk öğünümü de 4.15 de yapmış oluyorum yani 8 saatten fazla aç kalmış oluyorum yemeklerimi yedikten sonrada spora gidiyorum eve gelince yemeğimi yiyip yatıyorum yarın sabah yine aynı döngü başlıyor yani sabah 8 saat aç kalmak bana kas kaybı vs. yaşatır mı?

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emirhan Acar
yaşatmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

gün içinde kendini iyi hissediyorsan sıkıntı yok

-nisay

80+ Bronze
Sabahları okulda gidiyorum ve saat 4.15 civarı de eve gelmiş oluyorum ilk öğünümü de 4.15 de yapmış oluyorum yani 8 saatten fazla aç kalmış oluyorum yemeklerimi yedikten sonrada spora gidiyorum eve gelince yemeğimi yiyip yatıyorum yarın sabah yine aynı döngü başlıyor yani sabah 8 saat aç kalmak bana kas kaybı vs. yaşatır mı?
2 öğün yiyorsun ve spora gidiyorum diyorsun. öğünü artırman lazım. okulda hiç acıkmıyor musun?

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
Gerekli düzeyde protein ve sağlıklı yağlar alırsan bir şey olmaz reis iyi basmalar

Ömerr_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 öğün yiyorsun ve spora gidiyorum diyorsun. öğünü artırman lazım. okulda hiç acıkmıyor musun?
2 Öğün yemiyorum 4-5 öğün yiyorum şöyle okuldan eve geliyorum yiyorum 1. Öğünü yiyorum sonra pirinç unu yiyorum onu öğünden saymıyorum ama sonra spora gidiyorum geliyorum 4 saat sınırım var o 4 saat içerisie 4 öğün sığdırıyorum bazen 3 olduğu oluyor tabi ama genelde 4 öğün tabi şuan bulk dönemindeyim kilom artıyor ve çok az yağlandım ama 8 saat aç kalınca bi şüphem oldu o yüzden sormak istedim.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
kas kaybı o kadar basit şekilde kaybedebileceğin bir şey değil, yemek ye kendine bu işkenceyi yaşatma

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dostum yatmadan önce yemek yemek iyi olmaz ve sabah aç gitmeni önermem. Evden bir şeyler hazırlayıp öğle saatlerinde yiyebilirsin. Sporcu adamın günde en az 4 öğünü olmalı bana kalırsa.

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
yaşatır hele az yiyosan kesin yaşarsın 3 öğün ye yeterli olur bhende diyetteyim 102 kilodan 80 e kadar düştüm 4 ayda 3 öğün +spor

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Kas kaybı çok zor dostum 2 yıldır spor yapmıyorum bıraktığım halden bile daha iyiyim kilo aldığım için (hızlı metabolizmadan dolayı sadece 7-8kg aldım 2 yılda anca).

grasdiyas

80+ Silver
kas kaybı kolay kolay olmaz 3 4 aydır evde yatıyorum 1 sane fitness yaptım leg ext te 80 kilo kaldırıyordum hala 80 kilo yapıyorum 12 tekrar ama sabahları aç kalman iyi olmaz en kötü yulaf fln ye sütlü

Top Bottom