Neler Yeni

Habersiz Bir Şekilde Meta Üzerinden Adıma Reklam Verilmiş

Kazuhaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kamuran İnan Aydoğan
gençler bugün gmailime Meta For Business başlığı altında mailler gelmeye başladı reklam ücreti olarak 2 dolar istiyor ben bugün meta diye birşeyi öğrendim yani çok saçma asla böyle birşeyi yaptığımı da hatırlamıyorum tam olarak nasıl iptal edicem bunu

FurkanIIy

80+ Bronze
Gelen mailin ekran görüntüsünü atabilir misin?

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Alihan YILMAZ
Sen şimdi ödeme de yapmışsındır. Mail'inin çöp kutusu yok mu? İşte oraya yolla o maili.

Kazuhaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kamuran İnan Aydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelen mailin ekran görüntüsünü atabilir misin?
1719905732135.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen şimdi ödeme de yapmışsındır. Mail'inin çöp kutusu yok mu? İşte oraya yolla o maili.
yapmadım tabii ki

knk belirli aralıklarla atıyor sürekli her seferinde çöpemi atmam gerekicek

attım çöp kutusuna tekrar geldi bu arada yine atıyorum çöpe bakalım nolcak :D

Son düzenleme:

FurkanIIy

80+ Bronze
Kanka Meta Business yaz Google'a. Sonra İnan Aydoğan'a ait Facebook hesabıyla giriş yap. Biri reklam başlatmış.

Kazuhaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kamuran İnan Aydoğan
Kanka Meta Business yaz Google'a. Sonra İnan Aydoğan'a ait Facebook hesabıyla giriş yap. Biri reklam başlatmış.
giriş yaptım ve reklamı durdurdum ne yapmam gerek şimdi silinmiyor mu ve nasıl oldu bu

tamamdır sildim fakat tekrar olmaması için ne yapabilirim????

FurkanIIy

80+ Bronze
giriş yaptım ve reklamı durdurdum ne yapmam gerek şimdi silinmiyor mu ve nasıl oldu bu

tamamdır sildim fakat tekrar olmaması için ne yapabilirim????
Hocam Meta reklamı kendi kendine olan bir şey değil diye biliyorum. Reklamı durduysan tekrar başlamaz. Yani senden habersiz biri reklam başlatıyor olabilir. Facebook, instagram hesabının şifresini güncelle. İki aşamalı doğrulamayı aç.

Kazuhaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kamuran İnan Aydoğan
Hocam Meta reklamı kendi kendine olan bir şey değil diye biliyorum. Reklamı durduysan tekrar başlamaz. Yani senden habersiz biri reklam başlatıyor olabilir. Facebook, instagram hesabının şifresini güncelle. İki aşamalı doğrulamayı aç.
dün reklamı kaldırmıştım bugün yeni bir reklam daha açılmış facebook şifremi değiştirdim ve iki aşamalı doğrulama ekledim aynısı insta içinde yapıcam umarım bir daha olmaz

Top Bottom