Neler Yeni

Hacklendim ve Hesaplarım Tek Tek Patlıyor

KraYeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Kalay
Merhabalar Dün sabah oyun oynamak için bilgisayarı açtığımda Riot hesabıma giriş yapamadığımı farkettim her şey doğruydu ama giremiyordum, ilk başta anlam vermesemde şifreyi değiştirip herhalde bir şey yoktur diyerek çokta kurcalamadım. Daha sonra gece saat 2 gibi instagramda dolaşırken takip ettiğim kullanıcı sayısı 300 ken 1000 lere çıktığını farkettim ve gece boyunca onunla uğraşırken sabaha karşın mailler almaya başladım. Benim Maillerimden bilmediğim maillere birşeyler yollanmaya çalışıyordu ama google sınırı aştınız diyerek iptal ediyordu sabahtan beri bununla uğarşıyorum ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim lütfen yardımcı olur musunuz.

Berkarda

80+ Silver
hack değildir dosya indirdiğin keylogger dır

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Geçmiş olsun

Berkarda

80+ Silver
hack öyle kolay değil

KraYeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Kalay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hack değildir dosya indirdiğin keylogger dır
Peki ne yapıcam şuan telefonumdan maillerimin şifrelerini değiştiriyorum fakat hala e posta gödnerilmeye devam ediyo sanırım hata mesajalrı geliyo telefonuma

Berkarda

80+ Silver
eğer dosya indirmediysen siber güç gidin çetelerse çökertsinler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki ne yapıcam şuan telefonumdan maillerimin şifrelerini değiştiriyorum fakat hala e posta gödnerilmeye devam ediyo sanırım hata mesajalrı geliyo telefonuma
şifre değiştirmemi

Berkarda

80+ Silver
maillerini foto atarmısınız

indirdiğin birşeyse kapasiki kur moruq at sesi geliyor mu bak şaka maka kaspersky indir kur

KraYeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Kalay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

indirdiğin birşeyse kapasiki kur moruq at sesi geliyor mu bak şaka maka kaspersky indir kur
Screenshot_20230703_132024_Gmail.jpg
Screenshot_20230703_131927_Gmail.jpg
Screenshot_20230703_131940_Gmail.jpg

Şuanda tam tarama yaptırıyorum kaspersky üzerinden

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Tuğra
KANKA KESİN HİLE İNDİRMEYE ÇALIŞTIN ONDADA BOT VARDI BOT ŞUJAN SİSTEMİNDE FORMAT AT GEÇER

BUNU İNSAN YAPAMAZ VİRÜS BOT GİRMİŞ

VE BÜTÜN ŞİFRELERİN ADAMIN ELİNDE KEYLOGGER FALAN DEĞİL BU DİREK PC NİN BÜTÜN BİLGİLERİNİ ALMIŞ

O HESAPLARIN ŞİFRESİ DEĞİŞTİ GMAİLLERİNİ KURTARABİLİRSEN HESAPLARIN ŞİFRESİNİ KURTARABİLİRSİN

Cankmkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Can
Merhabalar Dün sabah oyun oynamak için bilgisayarı açtığımda Riot hesabıma giriş yapamadığımı farkettim her şey doğruydu ama giremiyordum, ilk başta anlam vermesemde şifreyi değiştirip herhalde bir şey yoktur diyerek çokta kurcalamadım. Daha sonra gece saat 2 gibi instagramda dolaşırken takip ettiğim kullanıcı sayısı 300 ken 1000 lere çıktığını farkettim ve gece boyunca onunla uğraşırken sabaha karşın mailler almaya başladım. Benim Maillerimden bilmediğim maillere birşeyler yollanmaya çalışıyordu ama google sınırı aştınız diyerek iptal ediyordu sabahtan beri bununla uğarşıyorum ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim lütfen yardımcı olur musunuz.
kankam aynısı banada oldu youtubeda 3dsmax için bir eklenti indirmeye çallışıyordum youtubeda aşırı fazla trojen içerikli indirme yerleri var ve ben ona yakalanmıştım steam envanterim tek tek satılıyordu ve instagramda rastgele öne çıkarınlara istek atmış kendiliğinden daha sonra maillerime baktığımda son giriş yerlerine amerikada bir yer gözüküyordu ki muhtemelen vpn sana diyeceğim tek şey google chrome mu kullanıyordun chromeda bir eklenti sayesinde senin chromeda gördüğün her şey adamın ekranında var oluyo buda indirdiğin içerik yazılım sayesinde mümkün oluyo sana tavsiyem mail şifrelerini instagram vs hepsini değiştirmeden önce bilgisayarına format at ondan sonra bu işlemleri yap ve farklı giriş yapılan yerlerden çıkış iste mail için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,873
Üyeler
149,460
Son üye
uchihabaran
Top Bottom