Neler Yeni

Hangi Ekran Kartını Almalıyım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

freaatn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ferhat duman
Çoklu Konu, Spam
Bütçe
3000
Arkadaşlar öncelikle alınabilecek en iyilerine baktım 5500xt 5600xt 6500xt 1660s 1650s 1660 1070 fakat hepsiyle anlaşmazlık oldu ya yalan konuşuyorlar ya da test yapamıyorlar onun haricinde net olarak 580xt ve 590 xt karar verdim elden alma imkanım yok sahibindenden bana önerebileceğiniz 590xt veya 580 xt var mı param güvende ile linklerini atarsanız çok sevinirim.

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Rick Baba
Dostum aynı konuyu 50 kere açmana gereksiz.

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
hamza ersoy
forum burası 50 kere de açarım 100 kere de buna sen karar veremezsin.
bu ne ya? forum burası fakat sana ait bir forum değil. eğer bir yerin sahibi değilden insanlar senden rahatsız oluyorsa onlara konfor sağlamak zorundasın.

bütçen kısıtlıysa 2. el alabileceğin en iyi amd al. en iyi performansı o şekilde bulursun

freaatn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ferhat duman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu ne ya? forum burası fakat sana ait bir forum değil. eğer bir yerin sahibi değilden insanlar senden rahatsız oluyorsa onlara konfor sağlamak zorundasın.

bütçen kısıtlıysa 2. el alabileceğin en iyi amd al. en iyi performansı o şekilde bulursun
hocam bir şeyi almam lazım bilgili olmadığımdan yardım almak için buraya giriyorum kafamda soru olmasın diye cevap alamayınca tekrar açıyorum aynısını sizde yapardınız.

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
hamza ersoy
hocam bir şeyi almam lazım bilgili olmadığımdan yardım almak için buraya giriyorum kafamda soru olmasın diye cevap alamayınca tekrar açıyorum aynısını sizde yapardınız.
tamam yeter ki huzursuzluk çıkarıp kendinizin vr başka insanların gününü dağtmayın. dediğim gibi para basıyorsan nvidia almak her zaman daha iyidir, daha güzeldir, daha kapsamlıdır. fakat eline geçen 3-5 kuruş ile sistem toplayıp güzel fps değerleri ile oyun oynamak istiyorsan 2. el amd ekran kartları bu bakımdan en fazla verim sağlayan tür olur. şahsen ben bu politikadan şaşmadım, arada sorun çıkarıyot uğraştırıyor bazen günlerce problemli oluyor evet ama verdiğim paranın karşılığını epey alıyorum. bir gün 6 haneli maaşım olursa çöpe atıcam bu kartı orası ayrı.

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
vladimiz putin
eğer rapor et kısmına tıklayıp rapor sebeplerine göz atarsan çoklu konu açmak seçeneğini görebilirsin. bu demek oluyor ki buna karar veren kişi o değil buranın yöneticileri :)

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Rick Baba

Ben karar vermiyorum zaten yöneticiler karar vermiş. Forum kurallarına göz atmanı öneririm. Bir tavsiye daha yeni konu açmak yerine açtığın konuyu yükselt..

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,117
İsim
Mehmet Aslan
sürekli konu açmak yerine yukarıdaki konuyu yükselt butonuna basarak konunuzu sayfanın en üstüne çıkarabilirsiniz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom