Neler Yeni

Hangi HAWK koltuğunu Almalıyım ?

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Cengiz Balkiraz
Selamlar. Bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. Hem oyun oynamayı seviyorum hem de bölümümden dolayı bilgisayar başında epeyce oturacağım. Rahat bir şeyler arıyorum. Düşündüğüm modeli aşağıya bırakıyorum. Sizce bu düşündüğüm model alınır mı ? Sizin önerdiğiniz farklı bir modeli varsa da atabilirsiniz. Bütçem linkteki kadardır. Şimdiden teşekkürler.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda başka bir konuda 78 kilo adamın sandalyesinin çöktüğünü okudum. Gerçekten böyle bir sorunla karşılaşır mıyım ?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Selamlar. Bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. Hem oyun oynamayı seviyorum hem de bölümümden dolayı bilgisayar başında epeyce oturacağım. Rahat bir şeyler arıyorum. Düşündüğüm modeli aşağıya bırakıyorum. Sizce bu düşündüğüm model alınır mı ? Sizin önerdiğiniz farklı bir modeli varsa da atabilirsiniz. Bütçem linkteki kadardır. Şimdiden teşekkürler.

Forumda başka bir konuda 78 kilo adamın sandalyesinin çöktüğünü okudum. Gerçekten böyle bir sorunla karşılaşır mıyım ?
1 yıldır falan hawk fab kullanıyorum memnunum

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Cengiz Balkiraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 yıldır falan hawk fab kullanıyorum memnunum
Bu modelleri falan fark ediyor mu ? V C falan. benim beğendiğim renk bu modelde görebildim sadece ? Rahatlığı nasıl bir de ?

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,249
İsim
Ahmet Deniz

çoğunlukla hawk fab kullanılıyor ben ise https://www.akakce.com/yonetici-kol...under-pro-hareketli-kol-fiyati,365637672.html tercih ettim gayet rahat bakabilirsiniz

Palo DAYI

80+ Gold

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Kerem
Tavsiyem bu bütcelerde giriş seviyesi gaming koltuk adı altında satılan ürünlerden uzak durun. Çok cabuk yıpranıyorlar kolçakları dayanmıyor süngerleri çöküyor. Ofis koltuklarına biraz bakın yukarida arkadaşın paylaştığı seduna iyidir. biraz bütçenizi arttırabilirseniz Ikea markus tavsiyemdir 1.5 senedir kullaniyorum. 5 farklı gaming koltuk testinden sonra bu koltuk çok farklı bir seviye. boyum 1.78 80 kiloyum. 10 Senede garanti veriyorlar. tercih sizin

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
Calitte Spark nasıl acaba Sedunaya kıyasla. Bu ikisiinden başka bu bütçede ofis de yok galiba

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,249
İsim
Ahmet Deniz
Ne zamandır kullniyon bi ara bana bunu önerdiler sonra plastik kokusu geçmiyor faln diyenler oldu suan hala almadım
ilk geldiğinde bile plastik kokusu yoktu, kilonuz ve boyunuzu bilemiyorum ama oturduğunuz yer gerçekten büyük ,boy için ise 190 üzeri değilseniz gayet yeterli, aklınızda soru var ise sorabilirsiniz

spakando

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Özdemir
1.5 yıl hawk fab v1 kullandım, ilk başlarda süngeri mekanizması falan iyiydi daha sonralarında mekanizmasının bakımını yaptım ama çıkan sesleri ve sabitlenen yerde kalmama problemleri devam etmişti. Süngeride biraz çabuk sönüyor bu fiyatlarda biraz daha kaliteli ofis koltukları denenebilir.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri