Neler Yeni

Hangi Hosting Firmasını Kullanmalıyım ?

WhiteBedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bedirhan ilgün
Şimdi biz bi FiveM sunucusu açıcaz idareliken bşr çöp cihaz kullanıyoruz şimdi ise asıl vds i satın alıcaz ama hangi firma onda karasız kaldık normalde adahosting den yanaymdır şimdi keyubu diye bir site buldum hem fiyatları uygun hem sistem özellikleri fiyatına göre çok uygun ve kaliteli gözüküyo ama baktığımda bu siteyi kötülemişler ve ilkdefa duyuyorum bunu sormak istedim birde bildiğiniz kaliteli herhangi bir hosting firması biliyormusunuz?

• Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Burak
Şimdi biz bi FiveM sunucusu açıcaz idareliken bşr çöp cihaz kullanıyoruz şimdi ise asıl vds i satın alıcaz ama hangi firma onda karasız kaldık normalde adahosting den yanaymdır şimdi keyubu diye bir site buldum hem fiyatları uygun hem sistem özellikleri fiyatına göre çok uygun ve kaliteli gözüküyo ama baktığımda bu siteyi kötülemişler ve ilkdefa duyuyorum bunu sormak istedim birde bildiğiniz kaliteli herhangi bir hosting firması biliyormusunuz?
Hocam Cenuta firmasından daha önce VDS hosting hiç almadım ama normal web hosting almıştım. Şuan fiyatlar nasıl bilmiyorum fakat ben aldığımda gayet uygundu. Herhangi bir sorunda destek kısmı da güzeldi. Önerdiğim bir firma 1 yıldır kullanıyorum, hiç sorun yaşamadım.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
ServerKur.com.tr

Top Bottom