Neler Yeni

Hangi İnternet firmasını tercih etmeliyim

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turktelekomla tahattütüm bitmek üzere yeni bir internet firması arıyorum. Evimde Turktelekom 100mbps fiber altyapı var . Hangi firmaya geceyim?. (Turknet ,netspeed,cinnet vb

Burayada bı göz atarsanız sevinirim fikir olma açısından.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
Olcay akbulut
comnete de bakabilirsin

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Turktelekomla tahattütüm bitmek üzere yeni bir internet firması arıyorum. Evimde Turktelekom 100mbps fiber altyapı var . Hangi firmaya geceyim?. (Turknet ,netspeed,cinnet vb

Hocam NetSpeed kullaniyorum ve öneririm.
Sabit hiz ve dusuk ping aliyorum. Eger altyapiniz iyiyse sizde alirsiniz.

Fiber de kurulum ucreti yok ve ucretsiz modemde veriliyor.

Taahhut yok. Hem en uygun iss hem musteri hizmetleri bilgili hemde internet hizmetleri kaliteli.

Fiber internet 98tl ve bu bahsettigim fiyata davet kodu indirimi dahil degil. Davet kodu indirimi ile 12 ayligina 5'er TL faturaniza indirim yapiliyor. (Davet kodunu en altta paylastim)

Simdi gelelim ping konusuna:

NetSpeed Turk telekom yurt disi cikislarini kullandigi icin rakipleri TurkNet ve Millenicomdan yurt disi kaynakli oyunlarda daha dusuk ping alirsiniz. Dusuk alma nedeniniz Millenicom SuperOnline cikislarini kullanmasi ve TurkNet'in kendi cikislarini kullanmasindan dolayi. En kaliteli cikis Turk Telekom cikisi. En kalitesizi ise SuperOnline cikisi.

Yurt icine gelecek olursak NetSpeed comnet ve TurkNet Turk Telekom cikislarini kullandigi icin hemen hemen ayni pingi alirsiniz ama millenicom SuperOnline cikisi kullandigi icin yine NetSpeed ve TurkNetten fazla ping alirsiniz.

Ben NetSpeed 69 mbps kullaniyorum ve 66-67 download 7.6 upload stabil sekilde aliyorum.

Eger bahsettigim indirimden yararlanmak isterseniz basvururken LRS7H5 kodunu kullanmaniz yeterlidir. 😊

NetSpeed hakkinda sorun varsa cevaplayabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TT'nin fiyatı 140₺'den fazla ise Türknet tercih et. Taahhüt yok zaten, istediğin zaman iptal edebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

TT'nin fiyatı 140₺'den fazla ise Türknet tercih et. Taahhüt yok zaten, istediğin zaman iptal edebilirsin.
50 mbps ye 8mbps 149 TL dedi . Turknettede bı tanıdık kodunu girdik 129 TL oluyo 1 ay parasını düşünce. Bizde turknet yaptık biraz önce . 1,2 ay kullanalım memnun kalmazsak değiştiririz olmadı

Hocam NetSpeed kullaniyorum ve öneririm.
Sabit hiz ve dusuk ping aliyorum. Eger altyapiniz iyiyse sizde alirsiniz.

Fiber de kurulum ucreti yok ve ucretsiz modemde veriliyor.

Taahhut yok. Hem en uygun iss hem musteri hizmetleri bilgili hemde internet hizmetleri kaliteli.

Fiber internet 98tl ve bu bahsettigim fiyata davet kodu indirimi dahil degil. Davet kodu indirimi ile 12 ayligina 5'er TL faturaniza indirim yapiliyor. (Davet kodunu en altta paylastim)

Simdi gelelim ping konusuna:

NetSpeed Turk telekom yurt disi cikislarini kullandigi icin rakipleri TurkNet ve Millenicomdan yurt disi kaynakli oyunlarda daha dusuk ping alirsiniz. Dusuk alma nedeniniz Millenicom SuperOnline cikislarini kullanmasi ve TurkNet'in kendi cikislarini kullanmasindan dolayi. En kaliteli cikis Turk Telekom cikisi. En kalitesizi ise SuperOnline cikisi.

Yurt icine gelecek olursak NetSpeed comnet ve TurkNet Turk Telekom cikislarini kullandigi icin hemen hemen ayni pingi alirsiniz ama millenicom SuperOnline cikisi kullandigi icin yine NetSpeed ve TurkNetten fazla ping alirsiniz.

Ben NetSpeed 69 mbps kullaniyorum ve 66-67 download 7.6 upload stabil sekilde aliyorum.

Eger bahsettigim indirimden yararlanmak isterseniz basvururken LRS7H5 kodunu kullanmaniz yeterlidir. 😊

NetSpeed hakkinda sorun varsa cevaplayabilirim.
Śimdilik turknetle anlaştım 1 ay bı deneyeyim sonra bakarız duruma göre. Verdiğin bilgiler için teşekkürler

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?

50 mbps ye 8mbps 149 TL dedi . Turknettede bı tanıdık kodunu girdik 129 TL oluyo 1 ay parasını düşünce. Bizde turknet yaptık biraz önce . 1,2 ay kullanalım memnun kalmazsak değiştiririz olmadı

Śimdilik turknetle anlaştım 1 ay bı deneyeyim sonra bakarız duruma göre. Verdiğin bilgiler için teşekkürler
Gigafiber olmadigi surece turknet bos bana gore. 140tlye hemen hemen 2 aylik faturami oduyorum.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,810
İsim
Oğuz Oğuz
Ben TT fiber altyapısı üzerinden Türknet kullanıyorum.
115/9 hız alıyorum.

Gigafiber olmadigi surece turknet bos bana gore. 140tlye hemen hemen 2 aylik faturami oduyorum.
Fiber için çok mantıklı 140₺’ye 100 hız veriyor hem de taahhütsüz.
Tt ise en son 12 ay taahhütlü 180₺ istiyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir Yılmaz
Ev inetrneti pederin üstüne olduğu için onu zaten zarzor ikna ettim turknetle.

115/9 hız alıyorum.

Geçis süreci kaç gün sürdü sizde?

Son düzenleme:

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
115/9 hız alıyorum.

Tt demiyorum zaten netspeed 93tl ye kullanirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
895,252
Üyeler
138,500
Son üye
umut eken
Top Bottom