Neler Yeni

Hangi İnternet sağlaycıyı kullanmalıyım

Katsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Salih
Discord
KaTsu#3131
Selamlar, İstanbul Kağıthane ye taşınacağım ve İnternet benim için çok önemli. Adresimi girip bir kaç siteden altyapı sorgulattığımda ortalama 80 mbps bir hız görünmekte. Şuan ki internetim 50mbps Türk Telekom, internetim den gayet memnunum fakat fiyatı gerçekten çok. Altyapı sorgulamayı Türknet in sitesinden yaptığımda gigabit İnternet bölgesinde olduğumu ve çalışmaların devam ettiğini vs söyledi. Şuan Sarıyerdeki adresimde 3 yıl önce Türknet kullanmış ve aşırı sıkıntı yaşamıştım. Sizce şuan Türknet kullanılır mı veya diğer hangi sağlaycıyı önerebilirsiniz?

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
.
Selamlar, İstanbul Kağıthane ye taşınacağım ve İnternet benim için çok önemli. Adresimi girip bir kaç siteden altyapı sorgulattığımda ortalama 80 mbps bir hız görünmekte. Şuan ki internetim 50mbps Türk Telekom, internetim den gayet memnunum fakat fiyatı gerçekten çok. Altyapı sorgulamayı Türknet in sitesinden yaptığımda gigabit İnternet bölgesinde olduğumu ve çalışmaların devam ettiğini vs söyledi. Şuan Sarıyerdeki adresimde 3 yıl önce Türknet kullanmış ve aşırı sıkıntı yaşamıştım. Sizce şuan Türknet kullanılır mı veya diğer hangi sağlaycıyı önerebilirsiniz?
kablonetin 100 güldüren kampanyası var 100mbps hız 2 yıl taahütlü aylık 85tl

Katsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Salih
Discord
KaTsu#3131
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
millenicom a da baktım 85 mbps desteklenen tahmini hız olarak gözüküyor fakat 35 ve 100 mbps olmak üzere 2 paket var. evin tam tamına 85 hız desteklediğini düşünürsek 100mbpslik bir pakette problem yaşar mıyım ve çevremde millenicom kullanan kimse yok nedir ne değildir bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablonetin 100 güldüren kampanyası var 100mbps hız 2 yıl taahütlü aylık 85tl
az önce kablonetten altyapı sorgulama yapacaktım adresimi görmüyor

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln