Neler Yeni

Öneri Hangi internet sağlayıcısı iyidir Önerilerini bekliyorum.

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Tugay gedik
Dostlar selamlar Evde Türk Telekom internet kullanıyorum 24mbps hiz ama 24 alamiyorum ve oyunlarda ping sorunum var.
Alt yapı sorguladigimda 72mbps ye kadar destekliyor sizinde önerileriniz varmi internet sağlayıcı olarak ve modem veriyorlarmı montaja gelirken ?
Screenshot_20230920_111536_Chrome.jpg

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Altyapı fiber olmadığı süreçte modem vermiyorlar diye biliyorum.

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
taahhütlü bir internet sağlayıcısından al. türknetten memnun olsamda zırt pırt zam geliyordu. 100 mbps veriyorlardı. gittim 100 mbps türk telekoma 2 yıl taahhüt çaktım kafam rahat.

izmirde vodafonedan memnunnum, kayseride hiç memnun kalmadım.
türk telekomdan izmir-kayseride memnundum.
türk telekomdan kayseride memnundum (ama zırt pırt zam geliyordu. tavsiye etmem).

bildiğim kadarıyla modem veriyorlar.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Tugay gedik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turk telekomdada fiyatlar bu şekilde abidik gubidik firmalardan almak istemiyorum karşımda muhatap olması gerekli paket hızını yukseltsem fayda eder mi? acaba?
Screenshot_20230920_112325_Chrome.jpg

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
Turk telekomdada fiyatlar bu şekilde abidik gubidik firmalardan almak istemiyorum karşımda muhatap olması gerekli paket hızını yukseltsem fayda eder mi? acaba?
Alıntıyı görüntüle

altyapın ne kadarı desteklerse o kadar hız alırsın. bence 100 mbps al. şuan altyapın desteklemese bile arada 15 tl fiyat farkı var sadece. yarın altyapı güçlenirse en azından 100 mbps kullanırsın

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Alıntıyı görüntüle
Ben Vodafone kullanıyordum adsl 16mb falan vdsl 50mb ye yükselttim rahatladım ise yaradı aslında oda zorla oldu taahhütten dolayı bırakamıyordum eğer kopma sorunları falan yoksa Türk Telekom’da paketi yükseltebilirsin mesela Vodafone oluyordu

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Tugay gedik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Vodafone kullanıyordum adsl 16mb falan vdsl 50mb ye yükselttim rahatladım ise yaradı aslında oda zorla oldu taahhütten dolayı bırakamıyordum eğer kopma sorunları falan yoksa Türk Telekom’da paketi yükseltebilirsin mesela Vodafone oluyordu
İnternette kopma sorunu vs yok sadece bazen oyunlarda ping giriyor ve indirme hızı yavas oyun indireceğiz İşe giderken başlatıyorum indirmeyi isten gelince hazir olsun diye 😀 80 gb oyunlarda vs

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İnternette kopma sorunu vs yok sadece bazen oyunlarda ping giriyor ve indirme hızı yavas oyun indireceğiz İşe giderken başlatıyorum indirmeyi isten gelince hazir olsun diye 😀 80 gb oyunlarda vs
100mbs de o dert baya bi azalır

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Tugay gedik
Modem değiştirmeye gerek varmi peki modemimin desteklediği hiz yanlış hatırlamıyorsam 300mbps ydi

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer Keskin
TurkNet Gigafiber kullanıcısıyım. İlk gigafiber geldiğinde taahhütsüz 100 TL ödüyordum şimdi 280 TL. Açıkçası Turknet fiyat politikası açısından çok sade herkes neredeyse aynı fiyatı ödüyor. Kendi altyapısı olmadığı yerlerde Türk Telekomla aynı fiyatı sunuyor denebilir sadece aldığın hıza göre fiyatlandırması değişmiyor. Turknet birde port kira ücreti ödüyor Türk Telekom’a kendi altyapısı olmadığı yerlerde. Fiyat tuzlu geliyorsa ne Türk Telekom ne de TurkNet bağlatmayın daha ucuza firmalar var netspeed , millenicom vb. Ama TurkNet’in mevcut Gigafiber altyapı planı bölgesindeyseniz TurkNet bağlatın çünkü mevcut VDSL kullanıcılarına öncelik tanıyorlar.

Helenov

80+
TurkNet Gigafiber kullanıcısıyım. İlk gigafiber geldiğinde taahhütsüz 100 TL ödüyordum şimdi 280 TL. Açıkçası Turknet fiyat politikası açısından çok sade herkes neredeyse aynı fiyatı ödüyor. Kendi altyapısı olmadığı yerlerde Türk Telekomla aynı fiyatı sunuyor denebilir sadece aldığın hıza göre fiyatlandırması değişmiyor. Turknet birde port kira ücreti ödüyor Türk Telekom’a kendi altyapısı olmadığı yerlerde. Fiyat tuzlu geliyorsa ne Türk Telekom ne de TurkNet bağlatmayın daha ucuza firmalar var netspeed , millenicom vb. Ama TurkNet’in mevcut Gigafiber altyapı planı bölgesindeyseniz TurkNet bağlatın çünkü mevcut VDSL kullanıcılarına öncelik tanıyorlar.
O daha ucuz firmalar her ay zam yapıyorlar, daha da pahalı oluyorlar. Taahhütlü bir firma kullanmak en iyisi şu an.

Top Bottom