Neler Yeni

Hangi İnternet Sağlayıcısına Geçmeliyim?

KraYeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Kalay
Merhabalar bu ay TürkNet'ten gelen bir zam mesajı ile internet operatörümü değiştirme kararı aldım bu nedenle internette biraz araştırma yaptım. Araştırma yaparken karşıma Abdullah abinin videosunda Comnet'i gördüm, sağladığı hızlar ve fiyatları cazip geldi Süperonline a göre falan. Alınabilir mi, farklı bir operatör mü öneririsiniz, ne yapmalıyım?

yerturkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kadir Yertürk
Bende TurkNet'in zamlarından kaynaklı Millenicom'a veya Netspeed'e geçicem.Forumda bi kaç gündür araştırıyorum şuan f/p en iyi ikilisi öneriliyor.Bi tıkta şans işi bu internet işleri.Herkes Turknet'te sorunlar yaşarken ben senelerce hiç sorun yaşamadım :) Yaşadığımız bölgeyle alakalı sanırsam.

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Ben şu anda millenicom önermem. Daha 1 ay önce Millenicom'dan Netspeed'e geçiş yaptım.

Squex

80+ Silver
Abdullah abinin videosunda Comnet'i gördüm, sağladığı hızlar ve fiyatları cazip geldi

milenix

80+ Gold
Merhabalar bu ay TürkNet'ten gelen bir zam mesajı ile internet operatörümü değiştirme kararı aldım bu nedenle internette biraz araştırma yaptım. Araştırma yaparken karşıma Abdullah abinin videosunda Comnet'i gördüm, sağladığı hızlar ve fiyatları cazip geldi Süperonline a göre falan. Alınabilir mi, farklı bir operatör mü öneririsiniz, ne yapmalıyım?
comnete geçmede

Yusufxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Yusuf
Kesinlike Netspeed öneriyorum 1 haftadır kullanıyorum doğuda oturduğum için istanbul valorant sunucusu 25Ms veriyor batıdaki aradaşlarımda netspeed kullanıyor 10 ms civarlarda oynuyor Aboneliğin başlayacağı zaman müşteri hizmetlerini arayıp “ FPAMVP “ referans kodunu verirsen düzenli olarak faturamızı ödediğimiz sürece her ay 10₺ indirimli kullanabiliyoruz müşteri hizmetleri genellikle 1Dk içinde cevap veriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,790
Üyeler
152,962
Son üye
Tuqess1
Top Bottom