Neler Yeni

Hangi internet sağlayıcısını tercih etmeliyim

VirtudeN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Erdem

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,969
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Türknetin müşreti hizmetleri çok iyi değil diyorlar bir de fiyatları son zamanlarda baya uçtu onun yerine netspeed ya da millenicom tercih edilir mi
Turknet müşteri hizmetlerini bende öyle biliyordum on yargılı davranmisim gayet ilgi var ama dediğim gibi fiyat yüzünden 100 Mbps ve yukarısı için öneriyorum diğer türlü netspeed iyi evimde turknet gigafiber kullanıyorum iş yerimde netspeed VDSL 35 ikiside mükemmel

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Semih
Screenshot_2022-05-28-11-03-59-744_com.android.chrome.jpg

Modemden 2 oda uzaktayım ( telefonda ) test sonuçları bu şekil. Bilgisayar modemin yanında ve hız testi yaptığımda 105 110 civarı çıkıyor. Upload'da aynı şekil 9.

100 Mbps fiber paketi kullanıyorum bu arada. Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili, sorununuz varsa hemen şipşak halletmeye çalışıyorlar. Onun haricinde internette çekmeme, bağlantı kopması, ping yükselmesi gibi bir sorun yok. Tavsiye ederim. İsterseniz kod'da atabilirim geçeceğiniz zaman.

VirtudeN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Erdem
Alıntıyı görüntüle
Modemden 2 oda uzaktayım ( telefonda ) test sonuçları bu şekil. Bilgisayar modemin yanında ve hız testi yaptığımda 105 110 civarı çıkıyor. Upload'da aynı şekil 9.

100 Mbps fiber paketi kullanıyorum bu arada. Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili, sorununuz varsa hemen şipşak halletmeye çalışıyorlar. Onun haricinde internette çekmeme, bağlantı kopması, ping yükselmesi gibi bir sorun yok. Tavsiye ederim. İsterseniz kod'da atabilirim geçeceğiniz zaman.
Tamamdır teşekkür ederim geçeceğim zaman burdan bilgilendirme yaparım tekrardan

alienemre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yunus Emre Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Bilim,fizik,biyoloji,transhümanizim,oyun,astronomi,ilkler tarihi,evrim.
Alıntıyı görüntüle

çok güzel anlatmışsınız bende mi geçsem ne .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,472
Üyeler
140,205
Son üye
mekbeast
Top Bottom