Neler Yeni

Yardım hangi internet sağlayıcısını tercih etmeliyim?

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
şuan türktelekom kullanıyorum ve memnunum. bi kaç gün önce türktelekomu aradım ve 100 mbps internet ilk yıl 190 2. yıl 235 demişlerdi ama bugun aradığımda ilk yıl 250 2. yıl 265 dediler. aslında türk telekom devam etmek istiyordum sebebi de bir sorun olduğunda direk arayarak çözdürüyorum sorunu. ama fiyat biraz pahalı geldi. öderim ama gereksiz yere fazla para vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum. başka bir internet sağlayıcısına geçtiğimde onlarada zam gelebilir yıl başından sonra. onlarda eğer 230tl gibi bir fiyatı bulacaksa eğer türk telekom devam etmem daha mantıklı diye düşünüyorum sorunları hızlı çözmelerinden dolayı. düşündüğüm firmalar geçersem eğer türknet ve netspeed. netspeedi tam bilmiyorum ama türktelekomun müşteri hizmetlerini aranmıyor sanırım destek talebi açılıyor diye biliyorum ama hızlı çözüyolar mı bilmiyorum. önerileriniz varmı acaba çok kararsızım eğer yılbaşından sonra 170 tl gibi fiyatlarda olan diğer firmalar eğer 230 a filan yükselirse 250 türktelekoma vermeye razıyım açıkçası
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak internetten çalıştığım için kesintisiz internet istiyorum ve sorun arada bir de olsa hızlı çözümlenmesini istiyorum

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,689
İsim
Oğuz Oğuz
şuan türktelekom kullanıyorum ve memnunum. bi kaç gün önce türktelekomu aradım ve 100 mbps internet ilk yıl 190 2. yıl 235 demişlerdi ama bugun aradığımda ilk yıl 250 2. yıl 265 dediler. aslında türk telekom devam etmek istiyordum sebebi de bir sorun olduğunda direk arayarak çözdürüyorum sorunu. ama fiyat biraz pahalı geldi. öderim ama gereksiz yere fazla para vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum. başka bir internet sağlayıcısına geçtiğimde onlarada zam gelebilir yıl başından sonra. onlarda eğer 230tl gibi bir fiyatı bulacaksa eğer türk telekom devam etmem daha mantıklı diye düşünüyorum sorunları hızlı çözmelerinden dolayı. düşündüğüm firmalar geçersem eğer türknet ve netspeed. netspeedi tam bilmiyorum ama türktelekomun müşteri hizmetlerini aranmıyor sanırım destek talebi açılıyor diye biliyorum ama hızlı çözüyolar mı bilmiyorum. önerileriniz varmı acaba çok kararsızım eğer yılbaşından sonra 170 TL gibi fiyatlarda olan diğer firmalar eğer 230 a filan yükselirse 250 türktelekoma vermeye razıyım açıkçası
Zam gelecektir ama aynı fiyata taahhütsuz kullanmak daha iyi bence. Ben TT fiber altyapısı üzerinden Turknet kullanıyorum.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zam gelecektir ama aynı fiyata taahhütsuz kullanmak daha iyi bence. Ben TT fiber altyapısı üzerinden Turknet kullanıyorum.
bende normalde türknet düşünüyorum ama çok sorun oluyormu acaba ve bir sorun olduğunda internet sorunu ne kadar süre içerisinde çözüyolar bilginiz varmı

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,689
İsim
Oğuz Oğuz
bende normalde türknet düşünüyorum ama çok sorun oluyormu acaba ve bir sorun olduğunda internet sorunu ne kadar süre içerisinde çözüyolar bilginiz varmı
1.5 yılda 3 defa internetim gitti. Onlarda 1 saat içinde geldi. Turknet desteğe bile hiç yazmadım. Sorun yaşamıyorum.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
1.5 yılda 3 defa internetim gitti. Onlarda 1 saat içinde geldi. Turknet desteğe bile hiç yazmadım. Sorun yaşamıyorum.
anladım. piyasda türkneti çok duyuyom bide netspeedi ama türknet daha iyi sanırım duyumlarıma göre ama tabi pek anlamıyorum sadece sorunsuz internet olsunda sorun yok yani :D bide türknet ücretsiz modem veriyor sanırım o modem iyi midir?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,689
İsim
Oğuz Oğuz
anladım. piyasda türkneti çok duyuyom bide netspeedi ama türknet daha iyi sanırım duyumlarıma göre ama tabi pek anlamıyorum sadece sorunsuz internet olsunda sorun yok yani :D bide türknet ücretsiz modem veriyor sanırım o modem iyi midir?
Bize TT altyapısı gelince modemi onlar ücretsiz verdi. Turknet geçince devam etti bu ama ekstra ücretsiz veriyor mu bilmiyorum.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
Bize TT altyapısı gelince modemi onlar ücretsiz verdi. Turknet geçince devam etti bu ama ekstra ücretsiz veriyor mu bilmiyorum.
intertnette sorun vardı az önce tt teknik destek geldi modem 6yıllık olduğu için ve sorun çözülemediği için modem değiştirdiler onlara sordum bu modemi iade edip ve iade ettiğinize dair kağıt almanız gerek türknete geçince yine biz gelicez ve biz kurucaz ozaman sıfır modem vericez dediler ücretsizmi olucak dediğimde evet dedilerdi eğer yanlış anlamadılarsa.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
TT fiber üzerinden ben de Turknet kullanıyorum. 100 Mbps ve gayet yetiyor.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
TT fiber üzerinden ben de Turknet kullanıyorum. 100 Mbps ve gayet yetiyor.
hız yeter zaten bencede gayet yeterli hız sen ne kadar zamandır kullanıyorsun hiç internet gitme gibi sorunla karşılaştın mı bide çözümü kısa sürdü mü bende düşünüyorum da en çok duyduğum turknet ve netspeed var

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
hız yeter zaten bencede gayet yeterli hız sen ne kadar zamandır kullanıyorsun hiç internet gitme gibi sorunla karşılaştın mı bide çözümü kısa sürdü mü bende düşünüyorum da en çok duyduğum turknet ve netspeed var
5 Ay önce TTNET taahütüm bittiği zaman geçtim, Gram kesilme hız düşmesi veya teknik sorun yaşamadım.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
5 Ay önce TTNET taahütüm bittiği zaman geçtim, Gram kesilme hız düşmesi veya teknik sorun yaşamadım.
benimde bu yıl sonunda bitiyor bende geçicem yüksek ihtimal. ücretsiz verilen modem iyi mi? ? ben binada oturuyorum odamla modem arasında bi kaç tnae duvar var eski türktelekom modeminde sorun yaşamıyordum yeni modem bugun takıldı sorun vardı. bugun aradım yeni modem yolladılar baya iyi bişe aslında vestelin 2,4 ile 5 ghz aynı anda filan kullanılabiliyormuş ama sinyal gücüne pek bakmadım akşam birşeyler izlerken belli olur

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
benimde bu yıl sonunda bitiyor bende geçicem yüksek ihtimal. ücretsiz verilen modem iyi mi? ? ben binada oturuyorum odamla modem arasında bi kaç tnae duvar var eski türktelekom modeminde sorun yaşamıyordum yeni modem bugun takıldı sorun vardı. bugun aradım yeni modem yolladılar baya iyi bişe aslında vestelin 2,4 ile 5 ghz aynı anda filan kullanılabiliyormuş ama sinyal gücüne pek bakmadım akşam birşeyler izlerken belli olur
Daha önceden TTNET üyesi iseniz modem verilmeyecek. Şuanki modeminizin arayüzüne kullanıcı adı şifre girip TurkNet'li olacaksınız tabi evinizin önüne kadar imza için gelecekler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Ahmet Şanver
Türknet, netspeed, gıbırnet. Bu 3üne bakın derim. Öte yandan sorunla karşılaşma durumu biraz da şans işi. Başkasına iyi olan altyapı size kötü olabilir ya da tam tersi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,079
Üyeler
156,432
Son üye
scaryido89
Top Bottom