Neler Yeni

Hangi İnternet Sağlayıcıyı Seçmeliyim

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL
Arkadaşlar altyapım 57 Mbps hız destekliyor. Millenicom, türknet, superonline veya kablonet tercih edicem. Aşağıda hangi internetten hangi desteği hangi fiyata alabildiğimi yazdım karar sizin.

(download) (upload)
TURKNET = 35 MBPS - 3 MBPS - 85 TL
millenicom= 35 MBPS - 6 MBPS - 85 TL +fiber
superonline= ---
kablonet = ---

Superonline'nı daha sorgulayamadım çünkü internetten beceremediğim için telefondan arayacağım. Kablonet'in sorgulama sitesinde de yaşadığım ilçe yok o yüzden sorgulayamadım :( Şu istatistiklerle mantıklı olan millenicom ama kablonet ile superonline'yi aradığım zaman yeni bir konu açarım ya da kendim değerlendiririm. Genel performans olarak bu dört sağlayıcıdan hangisini tercih etmeliyim.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ömer Faruk AYGUT
2 ay önce Türknet bağlattım bende. 35 lik paket. İlgilenme aşamaları bütün herkes de olduğu gibi burada da çok iyi. Hız ile alakalı hiç bir sorunla karşılaşmadım şuana kadar. Tek sorun herhangi bir problem olunca müşteri hizmetlerine bağlanamama. Belkide ben beceremedim ama internette araştırdığım zaman benimle aynı sorunu yaşayan çok fazla insan var. Yine de sana kalmış bir şey. Ama internet anlamında verdiği hizmette hiç bir sorun yaşamadım ben.

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
illa bu 4ü diyorsan milleni
İlla bu 4'ü demiyorum daha iyisi varsa önerebilirsiniz tabii ki de
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 ay önce Türknet bağlattım bende. 35 lik paket. İlgilenme aşamaları bütün herkes de olduğu gibi burada da çok iyi. Hız ile alakalı hiç bir sorunla karşılaşmadım şuana kadar. Tek sorun herhangi bir problem olunca müşteri hizmetlerine bağlanamama. Belkide ben beceremedim ama internette araştırdığım zaman benimle aynı sorunu yaşayan çok fazla insan var. Yine de sana kalmış bir şey. Ama internet anlamında verdiği hizmette hiç bir sorun yaşamadım ben.
35'lik pakette kaç hız alıyorsun ortalama ?

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Oris Telekomdan ne kadar hız alabiliyorsunuz? Ben Oris Telekom kullanıyorum da güzel hız verdi sorgulatsanız. Altyapıma göre 45 download 8 upload verdi. 85 TL gibi bir fiyat galiba.

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ömer Faruk AYGUT
İlla bu 4'ü demiyorum daha iyisi varsa önerebilirsiniz tabii ki de
Mesaj otomatik birleştirildi:

35'lik pakette kaç hız alıyorsun ortalama ?
32 nin altına daha hiç düşmedi. Genellikle 33-34 arası alıyorum.

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL
Oris Telekomdan ne kadar hız alabiliyorsunuz? Ben Oris Telekom kullanıyorum da güzel hız verdi sorgulatsanız. Altyapıma göre 45 download 8 upload verdi. 85 TL gibi bir fiyat galiba.
Cidden iyimiş

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Güzel hızdan kastınız ?
Ama altyapınız Türknette Yapa diye bir şey vardı sanırım altyapınız onu destekliyor mu? O varsa gittikçe hızınız artabiliyordu sanırım.

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL
Millenicom kullanan yok mu hiç ya onun da düşüncelerini alsaydım

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Bir bakın İzmir Belediyesine de sanırım bu şirket internet sağlıyor. Hız sorgulama sitesi var şirketin. Ara sıra kesildiği oluyor çok kısa o kadar da olcak :D.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,398
Üyeler
140,189
Son üye
muhammet ali cvlk
Top Bottom