Neler Yeni

hangi işlemci soğutucu daha iyi hemen bi yazabilirmisiniz ?

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
işlemci tray olduğunda gelmiyor ya ondan dedim ben gelmiyor diye biliyorum traylarda ondan dolayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemci traysa bedava gelmiyor işte ben öyle biliyorum
Traylarda fan yok ama normal alırsanız neden birdaha fana para veresiniz.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Furkan
tamam ben tray ne tam olarak bilmiyorum ama gelmediğini düşünüyorsanız m200 ya da t6 ultra alın eğer gelirse de iade edersiniz bir de ben olsam 40tl daha katar t6 ultra alırdım teşekkürler
o sonraki iş bu link attığım ücretsiz geliyor ondan dolayı ilerde alırım muhtemelen bi soğutucu ya dediğini yada arctic freezer 34 esports duo olanı ozamanki durumuma göre bu şekilde beni bi 4 5 ay götürse yeterli sıkıntı çıkarmadan

Traylarda fan yok ama normal alırsanız neden birdaha fana para veresiniz.
trayla fanlı arasında 45 TL oynuyor ama link verdiğim soğutucu ücretsiz sistemin yanında veriliyor ama eğer link verdiğim stoktan farkı yok veya az daha iyise boşa para vermeye gerek yok diye dedim

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
o sonraki iş bu link attığım ücretsiz geliyor ondan dolayı ilerde alırım muhtemelen bi soğutucu ya dediğini yada arctic freezer 34 esports duo olanı ozamanki durumuma göre bu şekilde beni bi 4 5 ay götürse yeterli sıkıntı çıkarmadan
getirir bir şey olmaz ya

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım

trayla fanlı arasında 45 TL oynuyor ama link verdiğim soğutucu ücretsiz sistemin yanında veriliyor ama eğer link verdiğim stoktan farkı yok veya az daha iyise boşa para vermeye gerek yok diye dedim
Traylar genellikle garantisiz falanda olabiliyor.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Furkan
Çok az iyi eğer geeçekten alacam dersen kule tipi almalısın altında bakır boru falan olandan diğerine verceğin paranın çoğunu sokağa atmış gibi olursun
Ilerde alirim ins 5 6 ay idare etse yeterli bu sogutucu buna para vermedigimden bunu kullanmak durumundayim eger alirsam kule tipi sogutucu klavye kulaklik alamam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,663
Üyeler
140,235
Son üye
bayetoo
Top Bottom