Neler Yeni

Hangi işlemciyi almalıyım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
5-6k işlemci için bütçe mi? Konunun TROLL olduğunu düşünüyorum. i9 10900k 5 bin TL.

Medine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Medine çelik
bence işlemcinin en son çıkanını almak yerine i7 veya i9 almanı öneririm ordan artan parayla ise ram veya HDD boyutunu arttırabilirsin
İşlemci Intel den se ryzen almayı düşünüyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Medine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Medine çelik
R5 3600 veya R3 3100 al oyun odaklıysa R5 3500x
Oyun odaklı yüksek ihtimalle R5 3500 x alacağım yada R5 3600
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir an işlemci için sandım. i5 10400f tercih edebilirsiniz.o

Bir an işlemci için sandım. i5 10400f tercih edebilirsiniz.o
Bir an işlemci için sandım. i5 10400f tercih edebilirsiniz.
Yok işlemciye o kadar veremem :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Oyun odaklı yüksek ihtimalle R5 3500 x alacağım yada R5 3600

R5 3600 , i5 10400f işlemciden daha pahalı.

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
sanırım demek istediğimi anlamadınız ? en son çıkan işlemciye verilecek okadar parayı hddye rame veya ekran kartına vererek daha iyi veya daha yüksek boyutlu olanlarını almak daha mantıklıdır.Sonuçta oyunu , edit programlarını işlemci kaldırmıyor ekran kartı ram hdd kaldırıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,819
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom