Neler Yeni

Hangi Kasa Daha Güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Bahadır

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
MSI oneririm

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
İkisi arasından MSI daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet Nuri Karaca
Bence hiçbiri. Malzeme kalitesi olarak daha iyi olan ve 500 TL civarında Sharkoon kasalar var. Gerçekten çok kaliteliler. Benim kasam bu 3 ay önce aldım üstelik bir de indirime denk getirdim. İçi gerçekten çok ferah ve geniş.

drep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Yüşa

SM-J610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dostum Msi Mag Forge da parasını bence hak etmiyo Teknobiyotik den Dak Guardian serisine bakmanı öneririm
Dark Guardian Kasa övmek için yazmıyorum ancak; Önü tamamen mesh yapıda + 4 adet full RGB fan + hız kontrollü fan kiti 10 fan destekliyor + kasa 8 fan destekli + ön kısım, üst kısım ve PSU için ayrı toz flitresi ve diğer kasalara oranla daha geniş alan bunlardan dolayı şöyle diyeyim yorum atacak herkese MSİ Mag Forge 100m/r ve Corsair Delta RGB ile kasrşılaştırılmaması gereken bir kasadır bence

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
MSI.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Bahadır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum MSI Mag Forge da parasını bence hak etmiyo Teknobiyotik den Dak Guardian serisine bakmanı öneririm
Dark Guardian Kasa övmek için yazmıyorum ancak; Önü tamamen mesh yapıda + 4 adet full RGB fan + hız kontrollü fan kiti 10 fan destekliyor + kasa 8 fan destekli + ön kısım, üst kısım ve PSU için ayrı toz flitresi ve diğer kasalara oranla daha geniş alan bunlardan dolayı şöyle diyeyim yorum atacak herkese MSİ Mag Forge 100m/r ve Corsair Delta RGB ile kasrşılaştırılmaması gereken bir kasadır bence
İyi güzelde ben rgb ışığı çevresinde yanan sevmiyorum.

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
İyi güzelde ben RGB ışığı çevresinde yanan sevmiyorum.

Arkadaşlar sadece bileşenlerinizi tutacak bir kutudan ibaret kasa ve sadece siz göreceksiniz performans açısına daha çok eğilin Dark guardian fiyatını hakeden bir kasa ve o fiyat aralığında alınabilecek en iyi kasa bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Bahadır
Arkadaşlar sadece bileşenlerinizi tutacak bir kutudan ibaret kasa ve sadece siz göreceksiniz performans açısına daha çok eğilin Dark guardian fiyatını hakeden bir kasa ve o fiyat aralığında alınabilecek en iyi kasa bence
msi neden fiyatını hak etmiyor ki.Marka sonuçta msi

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
MSI neden fiyatını hak etmiyor ki.Marka sonuçta MSI

msi hak etmiyor demedim ama bir tık ucuza dark guardian alıp başka bileşenlerime para yatırmayı tercih ederim eğer MSI alacak olsam 100r fiyatına bulup 101m alırım

Top Bottom