Neler Yeni

Hangi kredi kartını seçmeliyim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onboarding Uzmanı
Önümüzdeki yıllarda evlenmeyi düşünüyorum ve buna istinaden borca girerek taksitle beyaz eşya ve mobilya almayı düşünüyorum , bankaların sitelerinde kredi kartlarının avantajlarını incelediğimde birbirine benzer ve pekte ilgi çekici olmayan kampanyalar olduğunu görebildim ,bu sebeple hangi kredi kartını çıkartsam konu hakkında benim için daha faydalı olur bilemedim, kendi kullandığınız kredi kartları yada konu hakkında bilgi sahibi olan forumdaşlarımdan desteklerini rica ediyorum :)

Edit: Düğün paketi (çamaşır makinesi+ bulaşık makinesi+ buzdolabı gibi 3lü set olanlar) , Çeyiz Paketi şeklinde set halinde indirimli satış yapan İstanbul içi bildiğiniz Mağaza, Avm varsa ayrıca yazabilirsiniz , herkese destekleri için şimdiden teşekkür ederim.

Edit2:Sanırım vakıf bank ın word kart serisini almak en mantıklısı arkadaşlar , aidat ücretini de ödedikten bir süre sonra itiraz ederek %60-70 kadarını geri alabiliyormuşuz, var diğer tavsiyelerinizi de rica ederim.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Bahadır
eger imkanin varsa borca girmeden kredikarti falan ugrasmadan parayi koseye atip biriktirip o sekil yap cunku bu zamanda borca girmek biraz terletiyor insani

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,316
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
bence hiç bulaşma para biriktir şuan biraz

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yağız Çelik
Hocam enflasyonun olduğu yerde taksite girmek daha mantıklı değil mi para biriktirmekten?
Mesaj otomatik birleştirildi:

50 bin lira biriktirse biriktirdiği para yavaş yavaş değer kaybedecek ama taksitle bir şey alsa ödeyeceği para değersizleşmeye başlayacak

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,316
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Hocam enflasyonun olduğu yerde taksite girmek daha mantıklı değil mi para biriktirmekten?
Mesaj otomatik birleştirildi:

50 bin lira biriktirse biriktirdiği para yavaş yavaş değer kaybedecek ama taksitle bir şey alsa ödeyeceği para değersizleşmeye başlayacak
tl biriktir diyen olmadı :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onboarding Uzmanı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam başta bende öyle düşünüyordum , Beyaz eşya alacağım para ile şimdi gram altın biriktireyim sonra alacağım zaman bozdururum diye düşünmüştüm fakat , altın o derece artmaz iken beyaz eşya daha fazla artıyor , kart ile toplu borca girebiliyorum karşılığı yarısından az olsa bile ama toplu para olmadan ayda 3-5 gr altın alma ile aynı karı elde edemiyorum maalesef :cry:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,933
Üyeler
155,338
Son üye
Bahadlss
Top Bottom