Neler Yeni

Yardım Hangi kulaklığı almalıyım ????

Lian_GR

80+
huawei.

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Burak arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Frekansları daha yüksek bağlantı arabelleklemesi daha yüksek kanka phonk dinliyorum diyorsun direkt senin huawei alman lazım yani bu durumda.
Peki meraktan soruyorum apple son çıkan airpods ile karşılastırsan ne fark olur kalite olarak bass olarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki meraktan soruyorum apple son çıkan airpods ile karşılastırsan ne fark olur kalite olarak bass olarak
Fazla fark olurmu

Lian_GR

80+
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fazla fark olurmu
apple kalitesine hiç bir şey yaklaşamaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Burak arslan

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
faresiz
Redmi Buds lite 3 hediye olarak geldi lanet ettim kulakta durmuyor fiyatına yazık zamanın da 50 60 mı ne o fiyatlara aldığım Qcy T1c bass tiz ve kulak tutuşu olarak onu 100 katlar, Huawei bu modeli olması lazım kardeşim de Hİ-RES, ANC
özelliklerini denedim ve gayet iyi buldum Redmi çöpünden bin kat iyidir şahsi fikrim kulakta durmayan bir şeyin benim için pek bir önemi yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Burak arslan
Redmi Buds lite 3 hediye olarak geldi lanet ettim kulakta durmuyor fiyatına yazık zamanın da 50 60 mı ne o fiyatlara aldığım Qcy T1c bass tiz ve kulak tutuşu olarak onu 100 katlar, Huawei bu modeli olması lazım kardeşim de Hİ-RES, ANC
özelliklerini denedim ve gayet iyi buldum Redmi çöpünden bin kat iyidir şahsi fikrim kulakta durmayan bir şeyin benim için pek bir önemi yok.
Alayımmı bu urunu yani Huawei yi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,382
Üyeler
156,475
Son üye
tnt1
Top Bottom