Neler Yeni

Hangi kulaklık F/P açısından daha iyi?

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Ayberk SOKUL
Bütçe
260
Şu an bence mevcut Rampage Alpha-X RPG model kulaklık var. Kulaklığın mikrofunundan masaüstü sesleri konuşmalar sırasında karşıya gidiyor. Bu yüzden de ben artık kendi kulaklığımdan nefret etmeye başladım. Linklerini atacağım kulaklıkları inceleyip hangisi daha F/P olduğunu belirtmenizi rica ediyorum. (Sonradan konuyu düzenleyerek başka kulaklıklarda ekleyebilirim.)
Benim içi kriterlet:
-RGB önemsiz.
-Valorant ve CS:GO gibi FPS oyunlarında rahat ses kasabileyim (en önemlisi)
-7.1 olması önemsiz (ucuz kulaklıklarda genelde leş oluyor)
Hepsi bu kadar teşekkürler.

Buraya kadar incelleyene helal olsun vallaha bende şaşırdım bu kadar çıkarttığıma.
*Linkler ucuzdan pahalıya doğru sıralanmıştır..

Şu an bence mevcut Rampage Alpha-X RPG model kulaklık var. Kulaklığın mikrofunundan masaüstü sesleri konuşmalar sırasında karşıya gidiyor. Bu yüzden de ben artık kendi kulaklığımdan nefret etmeye başladım. Linklerini atacağım kulaklıkları inceleyip hangisi daha F/P olduğunu belirtmenizi rica ediyorum. (Sonradan konuyu düzenleyerek başka kulaklıklarda ekleyebilirim.)
Benim içi kriterlet:
-RGB önemsiz.
-Valorant ve CS:GO gibi FPS oyunlarında rahat ses kasabileyim

Buraya kadar gelene helal olsun vallaha bende şaşırdım bu kadar çıkarttığıma.
rampage x nova

whoamii

80+ Silver
Eğer bütçeyi biraz daha artırırsan kesinlikle bu, ama artıramıyorsan Gamenote H2016D bence.

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

kamyoncu36

80+ Bronze
Hepsi kötü knk

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Lokman Açil
Benim içi kriterlet:
-RGB önemsiz.

Buraya kadar incelleyene helal olsun vallaha bende şaşırdım bu kadar çıkarttığıma.

Hocam ben Rampage x-nova kullanıyorum 1.5 senedir gayet konforlu ses kalitesi olarak güzel iş çıkarmış yazılımı var 3d ve 7.1 özelliği mevcut şu ana kadar beni yarı yolda bırakmadı gayet şık görüntüsü var ben 189 TL iken almıştım fiyatı artmış diğer kulaklıkları bilmediğim için bir şey demem yanlış olur yazın nemli yada sıcak bir yerde iseniz kulaklık terletir onu söyleyeyim pedleri gayet yumuşak kesinlikle ağrı yapmaz saatlerce kulağımda duruyor ufaktan başı ağrıtır 5 dk dinlenirsin düzelir gider daha sorun varsa yazabilirsin

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Benim içi kriterlet:
-RGB önemsiz.

Bro naptin bea her gordugunu atmissin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aralarindan
gp medusa
Jd 710
H2016d en iyileri bence

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Ayberk SOKUL
Hocam ben Rampage x-nova kullanıyorum 1.5 senedir gayet konforlu ses kalitesi olarak güzel iş çıkarmış yazılımı var 3d ve 7.1 özelliği mevcut şu ana kadar beni yarı yolda bırakmadı gayet şık görüntüsü var ben 189 TL iken almıştım fiyatı artmış diğer kulaklıkları bilmediğim için bir şey demem yanlış olur yazın nemli yada sıcak bir yerde iseniz kulaklık terletir onu söyleyeyim pedleri gayet yumuşak kesinlikle ağrı yapmaz saatlerce kulağımda duruyor ufaktan başı ağrıtır 5 dk dinlenirsin düzelir gider daha sorun varsa yazabilirsin
Helal olsun vallaha en iyi cevap olarak işaretledim.

kamyoncu36

80+ Bronze
Benim babamda zengindi zaten bende kendime özel altın kaplama kulaklık yaptıracaktım
Al bunu reis indirimde şuan kaçırma attıkların kötü

Top Bottom