Neler Yeni

Yardım Hangi laptop daha iyi

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama

soul

80+ Silver
Acer al, HP 15 inç olanları alınmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı victusta 75w diye biliyorum acerde 140w performans farkı olmaz mı aralarinda
Olur.

xReDragoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tolga Uyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acer al, HP 15 inç olanları alınmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olur.
Tamam o zaman Acer alıyım bu fiyata alınabilecek daha iyi varmı peki yoksa Acer mi en iyisi

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
1700308054781.png

laptop wattlarını asırı onemseme aralarında ucurum kadar fark yoksa
ben victus almanı oneririm 16 rami var işlemcisi daha iyi sadece 1tb olsa daha iyi olurmus ama o da cozulebilecek bir sey
laptoplarda ekran kartları tum watt degerini kullanmıyo zaten okadar da fark yok kişiden kişiye değişir seçime baglı
bence sen fiziksel olarak incele hangisi daha hosuna giderse onu al aralarında pek fark yok ama bence victus

attıgım ss donanım arsivinin

LAPTOPLARDAKİ EKRAN KARTI HİLESİ​

adlı videosundaki bir yorum

vrpss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
U...... V......
Yalnız victusların çoğunda tek m2 slotu var yani ekstra ssd ekleyemiyorsunuz değiştirmeniz gerekebilir ona dikkat edin ekstra slot varlığından emin olun

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
Yalnız victusların çoğunda tek m2 slotu var yani ekstra ssd ekleyemiyorsunuz değiştirmeniz gerekebilir ona dikkat edin ekstra slot varlığından emin olun
evet kontrol etmek şart
bende i7 13700h 4050 16ram 1tb 15.6 inc victus var insanların dediği gibi ısı sorunu hic yasamadım rdr2 de max 85 derece gordum
birde insanlar videolarda oyun testleri yaparken oyunu acıyor 2 dk sonra test yapıyo laptop ısınmıs bile olmuyor bana o sonuclar tam dogru gelmiyo ama ben rdr2 de max 85 aldım gayet iyi bi deger ısı sorunu yok 16.1 inc olanların laptop kasa ici farklı oldugu icin ısıtması daha farklı
victuslar bence baya iyi tek eksik yönü sert plastikten yapılmıs olmaları genel laptopların cogu oyle ama diğerlerini fiziksel incelemedin sadece victusa baktım asırı saglam degil onun haricnde bence baya fp laptop

xReDragoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tolga Uyar
Alıntıyı görüntüle
laptop wattlarını asırı onemseme aralarında ucurum kadar fark yoksa
ben victus almanı oneririm 16 rami var işlemcisi daha iyi sadece 1tb olsa daha iyi olurmus ama o da cozulebilecek bir sey
laptoplarda ekran kartları tum watt degerini kullanmıyo zaten okadar da fark yok kişiden kişiye değişir seçime baglı
bence sen fiziksel olarak incele hangisi daha hosuna giderse onu al aralarında pek fark yok ama bence victus

attıgım ss donanım arsivinin

LAPTOPLARDAKİ EKRAN KARTI HİLESİ​

adlı videosundaki bir yorum
Sence o zaman ne almalıyım victus mu Acer mi

Top Bottom