Neler Yeni

Hangi laptopu tercih etmeliyim ?

Mirlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Miraç
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi günler. Ben üniversite için alacağım ve bölümüm yazılım ondan dolayı daha fazla iş bilgisayarı gibi bir bilgisayar istiyorum. Oyun oynatıp oynatmamasının bir önemi yok çünkü oyun için almıyorum.

1. Tercih Bu bilgisayarı mağazada da gördüm güzel fakat çok ağır geldi ve ekran çerçevesini çok beğenemedim .

2. Tercih Bu bilgisayarı da mağaza da görme fırsatım oldu çerçeve tasarımı kasa filan gayet güzel tek korkum çekincem acaba ileride mobil oyun geliştiriciliği veya başka birşeye yönelsem ekran kartı olmaması sıkıntı oluşturur mu ?

3. Tercih Apple ürünlerini fazla kullanmadığımdan işletim sistemini kullanma sıkıntısı yaşarım diye çekiniyorum . 8GB ram ve 256GB ssd bu devirde gözüme az geliyor.

4. Tercih Monster için de sıkıntılı ısınma problemleri olduğunu söylüyorlar ondan biraz uzağım ama özellikleri de fena değil gibi . Şarjı vs. de kısa gidiyormuş.

Sizinde yorumlarınızı bekliyorum :) .

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
İş içinse macbook yani başka mantıklı bir seçenek yok. Oyun oynamicak yada grafik işi yapmicaksınız sonuçta.

Mirlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Miraç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Bünyamina

80+ Platinum
1. Tercihin çok performanslı bir cihaz ya ben şahsen onu seçerdim.

Mirlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Miraç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mac gerek hizi gerek sarj suresiyle herkesi ezer gecer.
ama mantık olarak hem 1tb ssd hem 16gb ram hemde i9 13900h işlemcisi var mac nasıl bundan daha hızlı olabiliyor? Bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Top Bottom