Neler Yeni

Hangi leptobu almalıyım

The_efec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Efe çiçek

Sizce hangisini almalıyım acerde hiç yorum yok birde bakım istediğimiz zaman para oduyormusuz monster kullanan arkadaşım var 4 yıldır 1650 li sistem kullanıyor gayet rahat PC si yavaslayinca bakıma gönderiyor fikriniz nedir

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre

Sizce hangisini almalıyım acerde hiç yorum yok birde bakım istediğimiz zaman para oduyormusuz monster kullanan arkadaşım var 4 yıldır 1650 li sistem kullanıyor gayet rahat PC si yavaslayinca bakıma gönderiyor fikriniz nedir
monster bakım harıc zerre ıyı degıl bende deneyımledım rezalet arkadasım 4060 modelı kullanıyo 2 ayda bır servıs goruyor ekran gıtme mı dersın acılmama mı acer nitro alıp gecerdım

Pukiina

80+ Bronze

Hocam monster gözden düştü gibi bir şey oldu. Kullanan kim varsa hep hakkında olumsuz bir şey yazıyor. Bilgisayar alırken çok araştırmıştım. Youtube da hakkında tonlarca olumsuz yorum vardı.
İmkanın varsa, istediğin sistemi başka marka modellere bakarak alman daha uygun olacaktır diye düşünüyorum

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ömer Doğan

Benim bilgisayarımı alın pişman olmazsınız

RTX 4060 TI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
kaanzi
Kışın ısıtıcın yok ise ve kulak zarlarının patlamasını istiyosan monstır notbuk al tek iyi yanı beleş çanta vermeleri

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,503
Üyeler
156,342
Son üye
sarpi
Top Bottom