Neler Yeni

hangi marka rtx 4060 almalıyım?

ragnmar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mhmut
fiyat aralığım max 13k ama hangi markayı almam konusunda çok kararsız kaldım bu fiyata alınacak en iyi marka hangisidir sizce?

ragnmar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mhmut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Alican ekinci
galax karşıma çıktı bir kaç araştırma yaptım alanlar memnun fakar ben malzeme kalitesine önem veren bir insanım ve bu kartı aldıktan sonra en az 5 yıl kullanmak var sorun çıkarsın hiç istemem eğer bunlar bir sorun çıkarmaz derseniz hemen almak istiyorum
sorun çıkmaz reis alıp pişman olanı görmedim satıcısıda güven veriyor.bana kalsa o kadar parayı 4060 a falan bağlamazdım 2. el kovalardım.malzeme kalitesine önem veriyorsan msi asusun kartları 13500 den başlıyor.oda n11 den kimin sattığı belli değil.bir sorun ollsa bile muhattap olacak birilerinin olmasını yeğlerim.gaming gende güvenilir firmadır bir sorun olacağını sanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Kahraman
galax karşıma çıktı bir kaç araştırma yaptım alanlar memnun fakar ben malzeme kalitesine önem veren bir insanım ve bu kartı aldıktan sonra en az 5 yıl kullanmak var sorun çıkarsın hiç istemem eğer bunlar bir sorun çıkarmaz derseniz hemen almak istiyorum
Gigabyte eagle serisi al ama sakın gigabyte windforce serisi alma 70 derece olur bütçen varsa Asus al

sezzgny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
sezen güney
fiyat aralığım max 13k ama hangi markayı almam konusunda çok kararsız kaldım bu fiyata alınacak en iyi marka hangisidir sizce?
MSI RTX 4060 GAMİNG X. 1 yıldır kullanıyorum. en ağır yük altında max 60 dereceyi görüyor ve saat hızı en iyi 4060 bu. 2610 mhz oc ile görebiliyor.

ragnmar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mhmut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
galax al gec en fp modellerden asus msı vs markalar alınmaz bu fıyat bandında
asus ve msi ismi çıkmış markalar olduğu için onlar daha bir güven veriyor bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama galax markasını araştırmadan önce bilmiyordum bile

msi alabiliyorsan al ama galax da üzmez yani bilgin olsun hic fena marka değil

Gurkanpiro

80+ Gold
asus ve msi ismi çıkmış markalar olduğu için onlar daha bir güven veriyor bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama galax markasını araştırmadan önce bilmiyordum bile
distiributoru gamıng gen bence msı asus markalar bu fıyat bandında pahalı kalıyor benım tercıhımce galax alın

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Mirhan Yalçın
en ucuzu neyse onu al 4060 ısınmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Savaş Mat
rtx 4060 kullanıcısı olarak almamanı öneriyorum onun yerine 6700 xt çok daha iyi bir tercih olabilir

Top Bottom