Neler Yeni

Hangi Mi stick modelini almalıyım?

Zapt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Tunahan
Eski sony marka bir televizyona sahibim yaklaşık 12 yılık 1080p destekliyor. Yıllardır almak istediğim mi stick vardı ilk gördüğümde fiyatı 350 TL idi malesef. Bugün almaya karar verdim ama iki farklı hali satılıyor biri 4k diğeri 1080p ikisinin de fiyatı aynı hangisi alsam karar veremedim linkler aşağıda. Sizce mi stick kötü mü onun yerine mi box mu tercih etmeliyim fiyat farkına göre?

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Bu ikisi arasında 4k olanı tercih edin. Daha sonra çıktı ve güncel. Satarkende işinize gelir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Zapt

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Dr Luciano
Eski sony marka bir televizyona sahibim yaklaşık 12 yılık 1080p destekliyor. Yıllardır almak istediğim mi stick vardı ilk gördüğümde fiyatı 350 TL idi malesef. Bugün almaya karar verdim ama iki farklı hali satılıyor biri 4k diğeri 1080p ikisinin de fiyatı aynı hangisi alsam karar veremedim linkler aşağıda. Sizce mi stick kötü mü onun yerine mi box mu tercih etmeliyim fiyat farkına göre?

Mi stick 4k almalısın.
Ram 2gb olduğu için sıkıntısız çalışıyor...

• Beğen

Zapt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Peki mi box hakkında bi bilginiz var mı? Sizce fiyatına değer mi yoksa gereksiz mi?
Çok araştırırsan fiyatına değmeyeceğini söyleyenleri göreceksin. Araştırmadan alırsan işini görecek şekilde çalışacak belki de. Bende araştırdım araştırdım ve sürekli onu alma az daha koy bunu al diye diye fiyat arttı. Amacım sadece youtube ve netflixten video film izlemekti. Xiaomiyi o kadar kötüdiler ki diğer yüksek bütçelilere çıkmak yerine yeni tv aldim. Seninki gibi 11-13 yıllık 1080p sony tv'm vardı. 4k philips android tv aldım.

• Beğen
Top Bottom