Neler Yeni

Hangi Monitörü Almalıyım? Monitör önerebilir misiniz??

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Python,JavaScript,C#,C++,HTML,CSS,Teknoloji,Bilgisayar Bileşenleri,İngilizce,Almanca,Uzay Bilimleri
Bütçe
6000
Yaklaşık 5 ay önce şuanki sistemimi aldım ama yanında herhangi bir monitör almayıp eski monitörümü hdmi to vga dönüştürücüsü ile kullanmaya devam ettim lakin artık biraz daha kaliteli arıyorum o yüzden bir monitör almayı istiyorum bütçem 6000tl oynayacağım oyunlar karışık hem rekabetçi oyunlar(cs2,lol,tf2) hemde hikaye tabanlı oyunları(rdr2,gow,m&b 2,metro exodus) oynuyorum monitörde olmasını istediğim birkaç özellik var ilki renkleri çok canlı göstermesi hoşuma gidiyor ikinci olarak çözünürlüğün fazla yüksek olmaması yani 1080p'den fazla bir çözünürlük istemiyorum üçüncü olarakta rekabetçi oyunlarda oynadığım için yüksek bir hz değerine sahip olması gerekiyor.Yardımı olurmu bilmiyorum ama diğer monitör öneri konularına baktığımda sistem soranları gördüm o yüzden ekliyorum.

CPU : Ryzen 5 5500
GPU : RTX 3060 12G
RAM : 16GB
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendim araştırdığımdada ilgimi çeken iki monitör gördüm.

G24F-2​

R25I-30​

olarak iki tane ihtiyacımı karşılayacağını düşündüğüm monitör buldum bilgisi olan hocalarımdan destek bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cihangir Yüce
Asus vg249q3a da güzel knk 180 hz hemen hemen aynı fiyatı ölü piksel çıkmadı ghostin de aynı şekilde tek eksi yanı pivotu yok ama vesa desteği var istersen ayak alabilirsin güzel monitör öneririm

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Python,JavaScript,C#,C++,HTML,CSS,Teknoloji,Bilgisayar Bileşenleri,İngilizce,Almanca,Uzay Bilimleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus vg249q3a da güzel knk 180 hz hemen hemen aynı fiyatı ölü piksel çıkmadı ghostin de aynı şekilde tek eksi yanı pivotu yok ama vesa desteği var istersen ayak alabilirsin güzel monitör öneririm
O monitörün renk kalitesi nasıl hocam ?

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ahmet er

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhabalar asus modelini önerebilirim 180 hz 1ms fast ıps ekran

Hocam o monitöre bakmıştım ama fiyatı bütçemi aştığı ve ekranı masam için fazla büyük olduğunu farkettiğim için ondan vazgeçmiştim şuan aklımda 24G2SPU var aradığım özelliklerle daha iyi bir monitör bulamazsam muhtemelende bunu alacağım.

Salihayaz

80+ Bronze
Bence ASUS VG249Q3A Bir Göz at tam bir f/p 180 hz ıps ve 1 ms gtg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,672
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom