Neler Yeni

Hangi Monitörü almalıyım?

bora3529

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bora
Merhaba, ben yeni sistem topluyorum ve monitöre ihtiyacım var. Hem FPS oyunları hem de AAA oyunları oynuyorum, tercihim 240hz IPS ve 23-26" aralığı. Aşağıda linkini bıraktığım monitörler arasında kaldım ve fikirlerinizi bekliyorum, özellikle bilgi sahibi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. :)

Monitör 1
Monitör 2 (bu forumlarda çok önerilmiş ve övülen bir model)
Monitör 3 (360hz ama Alienware kalitesinden dolayı ilgimi çekti.)
Monitör 4 (İçlerinden en çok buna yakınım, kronik sorunu olduğunu söyleyen çok var ama yabancı forumlarda hiç öyle bir yorum göremedim.)

PseP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Doğuş Emre
Merhaba, ben yeni sistem topluyorum ve monitöre ihtiyacım var. Hem FPS oyunları hem de AAA oyunları oynuyorum, tercihim 240hz IPS ve 23-26" aralığı. Aşağıda linkini bıraktığım monitörler arasında kaldım ve fikirlerinizi bekliyorum, özellikle bilgi sahibi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. :)

Monitör 1
Monitör 2 (bu forumlarda çok önerilmiş ve övülen bir model)
Monitör 3 (360hz ama Alienware kalitesinden dolayı ilgimi çekti.)
Monitör 4 (İçlerinden en çok buna yakınım, kronik sorunu olduğunu söyleyen çok var ama yabancı forumlarda hiç öyle bir yorum göremedim.)
Prime Üyeleri için günün fırsatı: ASUS TUF Gaming VG279QM 27" inç HDR Oyuncu Monitörü, IPS Freesync Ve G-Sync Uyumlu, 1920X1080, 1 ms, 280 hz, DP HDMI MM Vesa 3 YılELMB Sync Pivot https://amzn.eu/d/blHRWw5

Bu ürünü 3 yıldır kullanıyorum kalitesine diyecek bişey yok
Eksileri :
1-27 İnç 1080p piksel ve karelerin yakından gözle görünmesi (Benim için hiç sorun değil abartı bir durum değil)

Artıları :
1-280hz seni tatmin edecektir
2-1ms GTG olması
3-27 inç
4-3 Yıl Garanti
5-Ayaklarının yer kaplamaması
6-Fiyatı şu an çok iyi

Fiyat konusundada çok çok uygun benimkinin garantisi bitti ve satmaya karar verdim 360 hz geçiş yapacağım şu an bu fiyatı görünce aynısını tekrar alıp bir 3 sene daha kullanmayı bile düşünüyorum.
Tavsiyemdir hiç durma bu fiyata al.

Son düzenleme:

bora3529

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bora
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Prime Üyeleri için günün fırsatı: ASUS TUF Gaming VG279QM 27" inç HDR Oyuncu Monitörü, IPS Freesync Ve G-Sync Uyumlu, 1920X1080, 1 ms, 280 hz, DP HDMI MM Vesa 3 YılELMB Sync Pivot https://amzn.eu/d/blHRWw5

Bu ürünü 3 yıldır kullanıyorum kalitesine diyecek bişey yok
280hz seni tatmin edecektir
27 inç olması film vb gibi durumlarda avantaj sağlıyor 3 senelik deneyimimde hiç bir sorun yaşamadım tek gözüme çarpan şey 1080p de 27inç bir tık büyük olduğu için monitöre yakın oynayan biriysen aradaki kareleri pikselleri seçebiliyorsun çok sorun oluyor mu dersen hayır. Bir avantajıda diğer monitörlerin 2 yıl asusların 3 yıl garantisinin olması büyük avantaj. Fiyat konusundada çok çok uygun benimkinin garantisi bitti ve satmaya karar verdim 360 hz geçiş yapacağım şu an bu fiyatı görünce aynısını tekrar alıp bir 3 sene daha kullanmayı bile düşünüyorum. Tavsiyemdir hiç durma bu fiyata al.
Göz önünde bulundaracağım, teşekkürler

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Voisxe

Viewsonic XG2431 güzeldir ama o parayı haketmiyor, onun yerine dell aw2523hf almak daha mantıklıdır.​

samsung g4 6000 tl iken alınabilirdi, aoc 24g2zu varken alınmaz.

Alternatifler

XG2431 rakipleri

bora3529

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bora
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Viewsonic XG2431 güzeldir ama o parayı haketmiyor, onun yerine dell aw2523hf almak daha mantıklıdır.​

samsung g4 6000 TL iken alınabilirdi, aoc 24g2zu varken alınmaz.

Alternatifler

XG2431 rakipleri

Önerileriniz için teşekkürler bakacağım, aoc 24g2zu monitörü çok eleştiren oldu ondan ona pek yönelmedim. Yine de teşekkürler.

Top Bottom