Neler Yeni

Hangi oyun konsolu alınır?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Elimde PS4 var ve bir konsol daha alma şansım var ancak en güçlü denebilecek PS5 ve Series X ikilisi için bütçem yetersiz. Hangi konsolu almalıyım?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation ve Bilgisayar Teknik Servis, Windows Developer, Cisco, Phyton, Yapay Zeka, Bilişim Sistemleri Yazılım ve Donanım Teknik Servis
Elimde PS4 var ve bir konsol daha alma şansım var ancak en güçlü denebilecek PS5 ve Series X ikilisi için bütçem yetersiz. Hangi konsolu almalıyım?
Öncelikle elindeki sistemin özellikleri nedir? Bunun dışında bütçen ne kadar sıfır mı yoksa 2.el mi bakıyorsun?

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Bayram Fırat
ps4 satıp bütcen artabilirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation ve Bilgisayar Teknik Servis, Windows Developer, Cisco, Phyton, Yapay Zeka, Bilişim Sistemleri Yazılım ve Donanım Teknik Servis

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Ps4 dü satıp ps5 veya ps5 slim alman daha iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Nasıl yani anlamadım 😅
Elinde ps4 var demişsin, cihazın bir sürümü versiyonu ve kırık olup olmadığı, kaç kol oyun olduğu vs gibi kısımlar fiyatı etkilediği için sordum. Kalkıpta para etmeyecek şekilde ise max 10k ekleyerek ps5 alamazsın

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Elinde ps4 var demişsin, cihazın bir sürümü versiyonu ve kırık olup olmadığı, kaç kol oyun olduğu vs gibi kısımlar fiyatı etkilediği için sordum. Kalkıpta para etmeyecek şekilde ise max 10k ekleyerek ps5 alamazsın
PS5 ve Series X için bütçe yetmiyor zaten. Bütçeyi sonuna kadar zorlasam bile 12K dan fazla çıkmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PS5 ve Series X için bütçe yetmiyor zaten. Bütçeyi sonuna kadar zorlasam bile 12K dan fazla çıkmaz.
Elindeki cihazı satabilirsin, o yüzden özellikleri sordum ne kadar edeceğini diyeyim diye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PS4 Pro var 2 de kol var işte. Kırık değil cihaz, yeni sürümde olduğum için hala kıramadılar konsolu yoksa kırardım şuana kadar 😂
Kırılacak cihaz her şekilde kırılırda riskleri mevcut olduğu için yapılmıyor. Cihazı da ps4 pro 1tb ve orjinal kollar yanında 1 2 oyunda varsa dvd olarak ortalama 5-8k arası aciliyeti varsa satarsın, yoksada satışa koyduğunda max 9 10k gibi satılır.

Top Bottom