Neler Yeni

Hangi oyuna para yatırayım

Oyuna yatıracağım 300 tl para var bunu bir zorunluluk olarak görmüyorum ama oynadığım bir oyundan daha fazla keyif almak istiyorum. Pcde Cs2 seviyorum ve oynuyorum Cs2 seçkin mi alayım yoksa Pubg mobileda Royal pass mi alayım. Pubg mobile eskiden oynuyordum Rp almıştım bayada seviyordum oyunu sadece rpden gelen ödülleri toplamak için oynuyordum bir ara bıraktım arkadaşım hesabıma girip ucyi harcamış tekrar Rp alayım mı pubg mobileda artık rank falan kasmam sadece ödüller için oynarım. Yada başka bir oyun mu alayım yani şuanda tek cs2ye sıcak bakıyorum

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
efutbol oyna içersinde eski oyuncular var onları kadrona katarsan cok sarar

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Oyuna yatıracağım 300 tl para var bunu bir zorunluluk olarak görmüyorum ama oynadığım bir oyundan daha fazla keyif almak istiyorum. Pcde Cs2 seviyorum ve oynuyorum Cs2 seçkin mi alayım yoksa Pubg mobileda Royal pass mi alayım. Pubg mobile eskiden oynuyordum Rp almıştım bayada seviyordum oyunu sadece rpden gelen ödülleri toplamak için oynuyordum bir ara bıraktım arkadaşım hesabıma girip ucyi harcamış tekrar Rp alayım mı pubg mobileda artık rank falan kasmam sadece ödüller için oynarım. Yada başka bir oyun mu alayım yani şuanda tek cs2ye sıcak bakıyorum
CS2 al pubgm saçmaladı illa pubgm alacaksan üç bonusunun gelmesini bekle 660 atarsın 960 olarak gelir hem rpyi Fuller hemde bonuspass gelecek yarın onu açarsın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
efutbol oyna içersinde eski oyuncular var onları kadrona katarsan cok sarar
Aslında futbolu çok seviyorum ama futbol oyunlarını hiç sevemiyorum başlarım 1 hafta max oynarim sıkılırım. Pes falan zaten hak getire hayatımda hiç oynamadım o derece sevmiyorum sadece futbol oyunları değil çoğu oyunda böyleyim cs2 ve ets dışında sevdiğim oyun yok etsde zaten almadığım dlc kalmadı promods falan yaptım online oynuyorum ama oda bir yere kadar artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

CS2 al pubgm saçmaladı illa pubgm alacaksan üç bonusunun gelmesini bekle 660 atarsın 960 olarak gelir hem rpyi Fuller hemde bonuspass gelecek yarın onu açarsın
Pubg mobile yatirirsam max 2 ay oynar sonra rp güller ucyi depolar oyunu silerim o yüzden pek yanaşmıyorum oda uçurmuşum uc fiyatını eskiden ben bedavaya almıştım neredeyse

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
murat
cs2 al en keyifli o olur prime alırsan

Farway

80+ Silver
Dede'ye bas gitsin

Farway

80+ Silver

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Cs prime 500 TL bu arada ama cs daha mantıklı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,429
Üyeler
156,328
Son üye
xDuezyYT
Top Bottom