Neler Yeni

hangi pc'nin oyun performansı daha iyi

evet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
uok hayır

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
3400g daha performanslı. Dediğiniz oyunlar için apu sistem çok yeterli değil. Cyberpunk zaten hiç açmaz diye düşünüyorum. Diğer oyunlarda düşük fps lerde oynayabilirsiniz

• Beğen
Reaksiyonlar: evet

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Bu attığın 2 bilgisayarda da CS:GO, Valorant yani kısacası Rekabetçi oyunları oynayabilirsin. GTA V için düşük ayarlarda çalışacağını düşünüyorum. Call Of Duty için eskilere doğru oyunları rahat kaldırırsın fakat yenileri için bir şey söyleyemem. Cyperpunk 2077 zaten şu an optimize sorunları var neredeyse hiç bir bilgisayar ile 60FPS oynanmıyor.

Şimdi attığın bilgisayarın donanımları ile ilgili bir takım şeyler söyleyeceğim. Bu oyunları tutabileceğin kadar yeterli bir SSD yok. Sil yükle yapacağını da sanmıyorum bir süre sonra bıkarsın sil yükleden. Ram **şimdilik** olarak yeterli. Onun dışında bir sorun yok. Eğer alırsan iyi günlerde kullan. Hayırlı olsun :)

• Beğen

evet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
uok hayır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3400g daha performanslı. Dediğiniz oyunlar için apu sistem çok yeterli değil. Cyberpunk zaten hiç açmaz diye düşünüyorum. Diğer oyunlarda düşük fps lerde oynayabilirsiniz
2 yıl idare etmesi için ilerde upgrade edeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu attığın 2 bilgisayarda da CS:GO, Valorant yani kısacası Rekabetçi oyunları oynayabilirsin. GTA V için düşük ayarlarda çalışacağını düşünüyorum. Call Of Duty için eskilere doğru oyunları rahat kaldırırsın fakat yenileri için bir şey söyleyemem. Cyperpunk 2077 zaten şu an optimize sorunları var neredeyse hiç bir bilgisayar ile 60FPS oynanmıyor.

Şimdi attığın bilgisayarın donanımları ile ilgili bir takım şeyler söyleyeceğim. Bu oyunları tutabileceğin kadar yeterli bir SSD yok. Sil yükle yapacağını da sanmıyorum bir süre sonra bıkarsın sil yükleden. Ram **şimdilik** olarak yeterli. Onun dışında bir sorun yok. Eğer alırsan iyi günlerde kullan. Hayırlı olsun :)
dark souls 3 kaldırırmı

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

dark souls 3 kaldırırmı
Ben önermiyorum apu alınmasını, fiyatlarında dahada artacağını düşünüyorum. 2 yıl idare edeceğini hiç sanmıyorum. Şimdi bile az çok idare eder.

• Beğen

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9

dark souls 3 kaldırırmı
RAM ve CPU olarak önerilen sistemi karşılıyor fakat ekran kartı dahili olacağı için düşük veya ortada kaldırabilir diye düşünüyorum.

• Beğen

Takizawa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Cevahir Teğek

Ram şimdilik de yeterli değil zaten apu işlemci 2gb ı kendine alıyor 6gb ram mi yetecek

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Ram şimdilik de yeterli değil zaten apu işlemci 2gb ı kendine alıyor 6gb ram mi yetecek
Bende önceden 8 GB RAM'li APU sistemde oynuyordum. Gayette yetiyordu GTA V / CS:GO vs. için ve işlemcisi de buna nazaran daha kötüydü.

• Beğen

Takizawa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Cevahir Teğek
Bende önceden 8 GB RAM'li APU sistemde oynuyordum. Gayette yetiyordu GTA V / CS:GO vs. için ve işlemcisi de buna nazaran daha kötüydü.
yetmez demiyorum ama istersen 8 ve 16gb arasındaki fps farkların bak

Top Bottom