Neler Yeni

Yardım Hangi sağlayıcı altyapımı değiştirir

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gizli arkadaş
Kablonete altyapı başvurusu yaptık gelmediler.Hangi sağlayıcı altyapımı değiştirir.İnternet altyapım çok kötü

beritankorkusuz

80+ Silver

106410

80+ Silver
O işler o kadar kolay değil maalesef. TT il müdürlüğüne gidip başvuruda bulunabilirsin fakat kolay kolay getireceklerini sanmıyorum. Port getirmeleri için yıllarca bekledim ben.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gizli arkadaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana tavsiyem direk sorunu kökten çöz süper box
Onda da çok kötü dengesiz falan diyorlar çıkarsan da baya para ödemen gerekiyormuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O işler o kadar kolay değil maalesef. TT il müdürlüğüne gidip başvuruda bulunabilirsin fakat kolay kolay getireceklerini sanmıyorum. Port getirmeleri için yıllarca bekledim ben.
Cimere falan başvur diyorlardı ama

beritankorkusuz

80+ Silver
Onda da çok kötü dengesiz falan diyorlar çıkarsan da baya para ödemen gerekiyormuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cimere falan başvur diyorlardı ama
Ne alakası var ben kullanıyroum 1 1,5 sene olacak sıfır sıkınıtı ,arabada bile kullandım :D

beritankorkusuz

80+ Silver

beritankorkusuz

80+ Silver
115tl ,paketimi bilmiyorum

tayfun601

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Tayfun DALOĞLU
Alt yapi isleri biraz karisik isler ve sadece senin icin alt yapi cekmezler cekmeye razi olursalarda baya bi paran gider ve su gunlerde de hic bir firmanin alt yapi yatirimi yapacagini sanmiyorum
Alt yapi icin en yakin hangi internet servis saglayici varsa iss ona gidip talepte bulunursun ve onlarda durum lokasyon ve is yogunluguna bakarlar eger onaylanirsa belediyeden izin alinir ve sonra mahalle muhtarligindan izin gibi bise aliniyor ve sonra senin alt yapini cekiyorlar ama senin benim gibi insanlarin alt yapi talebi onaylansa bile bunu yapmalari bi kac seneden fazlasi olur ama soyle bi durum var mahalledeki bur cok kisi bu sekilde sikayet ederse o sekilde bi islem olabilir cimer tarafindan butun firmalar korkuyor

Top Bottom