Neler Yeni

Hangi Telefonu Kullanıyorsun Önerileriniz Ve Şikayetleriniz neler

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Ekran görüntüsü alsam şok olursun bütün programlarda genelde açık..hiç kapatmam girdiğim uygulamayı..ona rağmen gayet iyi
Hiç kasma yapıyormu oyunlarda,kamerası nasıl birde

NightWish2434

80+ Silver
Hangi Marka model telefonu kullanıyorsunuz ve kullandığınız telefondan memnunmusunuz
xiaomi mi note 10 lite kullanıyordum 2 yıldır tek kelime ile mükemmeldi ama garanti bitince BİRDENBİRE telefon kapandı ve asla açılmadı. ilk götürdüğüm yer yazılım atılacağını 2. (yetkili teknik servis) ise anakartın yandığını ve ön kameranın bozulduğunu söyledi.
sonuç: 3500₺ masraf + kişilerden 100 kişi (rahat) + 5000 fotoğraf, video + whatsapptaki eski mesajlar...

Kaczynski

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kevin Mitnick
Samsung Note10+ plus.

+Artı özellikleri

Kamerası mükemmel.
çift hoparlör ile süper sese sahip
ekran teknolojisi ne kadar 60hz olsada mükemmel sonsuz ekrana sahip çözünürlük olarak süper amoled olarakta.
12gb saf ram mevcut / 8 gb sanal ram yapabliyor 20 gb rame sahip olabiliyor.
256 gb depolama alanı mevcut.
Samsung Exynos 9825 gibi güçlü 8 çekirdek bir işlemci kullanıyor 2.73 ghz.
Kalem özelliği var ancak pek kullanmıyorum.

-Özellikleri
Ne yazık ki en son android 12 geldi ve 13 gelmedi, samsung note 10 lite bile alırken bu alamadı çıkış tarihinden kaynaklı ve bu durum beni samsungdan soğuttu çünkü bu telefon 2019 zamanında çıkmış bana kalırsa en büyük amiral gemisinin ta kendisi.
kılıfsız kullanmak imkansız ekran masrafı 5 bin lira üstünde ama kılıfsız mükemmel hissiyata sahip.
başka telefonun - yanı yoktur :)

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
xiaomi mi note 10 lite kullanıyordum 2 yıldır tek kelime ile mükemmeldi ama garanti bitince BİRDENBİRE telefon kapandı ve asla açılmadı. ilk götürdüğüm yer yazılım atılacağını 2. (yetkili teknik servis) ise anakartın yandığını ve ön kameranın bozulduğunu söyledi.
sonuç: 3500₺ masraf + kişilerden 100 kişi (rahat) + 5000 fotoğraf, video + whatsapptaki eski mesajlar...
Oyun performansı nasıldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung Note10+ plus.

+Artı özellikleri

Kamerası mükemmel.
çift hoparlör ile süper sese sahip
ekran teknolojisi ne kadar 60hz olsada mükemmel sonsuz ekrana sahip çözünürlük olarak süper amoled olarakta.
12gb saf ram mevcut / 8 gb sanal ram yapabliyor 20 gb rame sahip olabiliyor.
256 gb depolama alanı mevcut.
Samsung Exynos 9825 gibi güçlü 8 çekirdek bir işlemci kullanıyor 2.73 ghz.
Kalem özelliği var ancak pek kullanmıyorum.

-Özellikleri
Ne yazık ki en son android 12 geldi ve 13 gelmedi, samsung note 10 lite bile alırken bu alamadı çıkış tarihinden kaynaklı ve bu durum beni samsungdan soğuttu çünkü bu telefon 2019 zamanında çıkmış bana kalırsa en büyük amiral gemisinin ta kendisi.
kılıfsız kullanmak imkansız ekran masrafı 5 bin lira üstünde ama kılıfsız mükemmel hissiyata sahip.
başka telefonun - yanı yoktur :)
Android 13 Samsung m22 ye gelmişti o telefona nasıl gelmedi

Kaczynski

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kevin Mitnick

Zechion

80+ Silver
Hangi Marka model telefonu kullanıyorsunuz ve kullandığınız telefondan memnunmusunuz
Huawei mate 20 pro kullanıyorum zamanının amiral gemilerinden. Şikayetim yok denecek kadar az. Sağlam telefon.

Golf 4 R32

80+ Silver
A21s
Ekran parlaklığının yetersiz kaldığı zamanlar oluyor.
Oyun performansı kötü. Sadece oyun amaçlı bu telefon asla alınmaz.
Kamerası fena değil.
Memnunum ama şu anki fiyatını hak etmiyor.

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş
iPhone 6S kullanıyorum.

64 GB olması yeterli benim için genellikle sosyal medya, YouTube ve Twitch'te takılıyorum. İşimi görüyor.
Herhalde tek şikayetim bataryası. Çok çabuk bitiyor.
Ek olarak home tuşu bozulmuştu sanal tuş kullanıyorum.
Genel olarak memnunum ama bataryası biraz daha iyi gitse çok güzel olacak.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati
iPhone 11 kullanıyorum , 2021 eylülde almıştım şarjı biraz yetersiz kalıyor artık onun dışında ara ara kasmalar oluyor hafıza dolu olduğu için.

Top Bottom