Neler Yeni

Hangi Ülkeye Gitmeliyim?

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,346
İsim
Oozdmrsm
merhabalar. su an dis hekimligi okuyan biriyim. kendime 5 yillik bazi hedefler koydum. onumdeki 5 yil boyunca dolar yatirimi yapacagim (basladim) ve ek olarak kendimi gelistirmenin yaninda gitmek istedigim ulkenin dilini de ogrenecegim. (ingilizce cepte var zaten)

benim yapmak istedigim sey refahi yuksek bir avrupa ulkesine gidip orada disci olmak. gerek bir hastanede, gerek bir klinikte. olursa belki kendi klinigimi bile acabilirim bir sure sonra.

peki hangi ulkelere gidilebilir? hangi ulkeye gidersem dis hekimi olabilirim? ukraynada okuyan arkadasim ukraynanin pahali olmadigini ve ek olarak vize gerekmedigini soyledi. 3 ay konaklama suresince bir is elde ettigimde bu surenin uzadigini, konut alinca da oranin vatandasi olabilecegimi soyledi. bunlarin dogrulugu nedir?

simdiden tesekkur ederim.
Ukrayna sence şu durumda tehlikeli olmaz mı?

.RBO.

80+ Silver
Sıra ile olursa (refah bakımından)
İsviçre
İskandinav,Baltık ülkeleri
Hollanda
Almanya,Avusturya
Diye gider bu ülkelerin 4 ünde yaklaşık olarak Almanca konuşuluyor
Hollanda Almancanın bir farklı varyasyonu olarak düşünebileceğin flemenkçe (Almancadan daha kolay olduğu söyleniyor)
İsviçrede isviçre Almancası ve Fransızca
Konuşuluyor
Avusturya da Avusturya Almancası konuşuluyor 😀
(Bu mesajıda Almanca çalışırken yazıyorum😁 zor bir dil kolay değil ama imkansızda değil 5 senede rahatlıkla öğrenilir benim 2 senem var öğrenmek için)

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,508
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Sıra ile olursa (refah bakımından)
İsviçre
İskandinav,Baltık ülkeleri
Hollanda
Almanya,Avusturya
Diye gider bu ülkelerin 4 ünde yaklaşık olarak Almanca konuşuluyor
Hollanda Almancanın bir farklı varyasyonu olarak düşünebileceğin flemenkçe (Almancadan daha kolay olduğu söyleniyor)
İsviçrede isviçre Almancası ve Fransızca
Konuşuluyor
Avusturya da Avusturya Almancası konuşuluyor 😀
(Bu mesajıda Almanca çalışırken yazıyorum😁 zor bir dil kolay değil ama imkansızda değil 5 senede rahatlıkla öğrenilir benim 2 senem var öğrenmek için)
hocam peki ingilizce bilen birinin almanca egitimini turkce almasi mi daha iyidir yoksa ingilizce mi
hangisiyle daha kolay ogrenilir?

.RBO.

80+ Silver
hocam peki ingilizce bilen birinin almanca egitimini turkce almasi mi daha iyidir yoksa ingilizce mi
hangisiyle daha kolay ogrenilir?
Tabikide ingilizce ile çok faha fazla kaynak var
nereden eğitim alacaksınız bakmak isterseniz b2 ye kadar
Evdealmanca diye bir site var

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Polonya, Kanada, İsveç, Finlandiya, İsviçre, İngiltere gidip yaşamak istediğim ülkelerden bazıları.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,451
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hedefini bilmem ama dolar doğru yatırım aracı değil çünkü dünya genelinde az da olsa değer kaybediyor ve devam etmekte ama altın olabilir ytd.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,556
İsim
Fatih
neden?
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden italya

diploma uniden uniye degisiyor diye biliyorum. akreditasyon ve denklik durumlari var.
Kuzey İtalya insanları çalışkandır. Biraz soğuktur ama iyidir. Güney İtalya insanları da kibardır genel olarak, güven ilişkisi olarak sorun yasamazsan yasamazsin rahatlardir. Tabii bunlar benim bildiklerim ve tanıştığım Avrupalılarda gördüklerim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Talha Açıkgöz
dolar yatırımından kastın ne cidden yatırım hedefin varsa asla ve asla döviz alma paranın değerini bile koruyamazsın

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,508
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
dolar yatırımından kastın ne cidden yatırım hedefin varsa asla ve asla döviz alma paranın değerini bile koruyamazsın
valla midasa ziraatten para atıp dolara çeviriyorum

herhangi bir hisse vs. almıyorum

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Utku Şeref
finlandiyada yasiyorum sorun varsa sorabilirsin

Top Bottom