Neler Yeni

Hangi üniversiteyi önerirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kerem Macit
Tyt sıralamam 340 bin. Bilgisayar programcılığı okumak istiyorum. Zor olduğunu bilsemde ileride dgs ile mühendisliğe geçme hedefim var. Devlet üniversitelerini sıraladım. Hangisini önerirsiniz? Trabzonda yaşıyorum bu yüzden ktü de okumamı önerenler oluyor siz ne dersiniz. 2 yıllık bölüm için Kocaeli, Ankara gibi yerlere gitmeye değer mi?

Ekler

• IMG_8572.png
    IMG_8572.png
    420.1 KB · Hit: 96

Cihangir

80+ Gold
Tyt sıralamam 340 bin. Bilgisayar programcılığı okumak istiyorum. Zor olduğunu bilsemde ileride dgs ile mühendisliğe geçme hedefim var. Devlet üniversitelerini sıraladım. Hangisini önerirsiniz? Trabzonda yaşıyorum bu yüzden ktü de okumamı önerenler oluyor siz ne dersiniz. 2 yıllık bölüm için Kocaeli, Ankara gibi yerlere gitmeye değer mi?
medipol bahçeşehir sıralama kaç istiyor

Selin0935

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Selin D.
İki yıl sonra dgs ile tamamladığınızda zaten önlisans diplomanız iptal oluyor. Sonuç olarak 4 yıllığı nerede okuyacağınız önemlidir.

şahin doğan

80+ Platinum
Konu ile accık alakasız ama DGS ile geçiş yapmayı planlayarak okuma.

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Murat Gündoğdu
naparsan yap Haliç üni de okuma, okudum pişmanım. Paramla rezil oldum, bu bütün özeller için geçerli. Farkındayım, hep devlet yazmışsın, ben sana not düştüm. Sayılı iyi eğitim veren özel var. Okulu ve o bölümü araştır, öyle yaz girersen. Umarım güzel bir devlet tutturursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kerem Macit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu ile accık alakasız ama DGS ile geçiş yapmayı planlayarak okuma.
Yok zaten biliyorum çok düşük bir ihtimal olduğunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

naparsan yap Haliç üni de okuma, okudum pişmanım. Paramla rezil oldum, bu bütün özeller için geçerli. Farkındayım, hep devlet yazmışsın, ben sana not düştüm. Sayılı iyi eğitim veren özel var. Okulu ve o bölümü araştır, öyle yaz girersen. Umarım güzel bir devlet tutturursun.
Teşekkür ederim iyi dileklerin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki yıl sonra dgs ile tamamladığınızda zaten önlisans diplomanız iptal oluyor. Sonuç olarak 4 yıllığı nerede okuyacağınız önemlidir.
Anladım teşekkürler

yusuftheayay

80+ Bronze
Bu ekonomide en mantıklısı kendi şehrinde okumak

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
OKUMA KANKA:::::

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
2 yıllık bölüm için Kocaeli, Ankara gibi yerlere gitmeye değer mi?
Bence başka illere git. Öğrenci evinde yada kyk da kal ortam bayaa bi sarıyo. Yani benim zamanımda dolar 3,40 dı ama genede ortam için gidilir. ktü nünde ismi var başkada bi haltı yok, yani bu sözler benim değil orda öğretmenlik yapan kuzenime ait : D

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kerem Macit
Bence başka illere git. Öğrenci evinde yada kyk da kal ortam bayaa bi sarıyo. Yani benim zamanımda dolar 3,40 dı ama genede ortam için gidilir. ktü nünde ismi var başkada bi haltı yok, yani bu sözler benim değil orda öğretmenlik yapan kuzenime ait : D
Haklısın ben de katılıyorum sana. Bu gidişle sanki samsun 19 mayıs olacak gibi ama bakalım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,439
Üyeler
156,328
Son üye
herzog
Top Bottom