Neler Yeni

Hangi Yüksek Bütceli, Oyunu Öncelikle Alayim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Küloğlu
Aklımda assasins creed valhalla, cyberpunk 2077, cod cold war, watch dogs legion var hepsini de seviyorum daha önceki tüm ac serisini oynadım watch dogs u da. cod bir aralar çok oynuyordum cyberpunk da beklent,y, yüksek tuttukları için merak ediyorum . önce hangisini alırdınız siz olsanız?

ahmetefeckr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Ahmet Efe Çakır
Aklımda assasins creed valhalla, cyberpunk 2077, cod cold war, watch dogs legion var hepsini de seviyorum daha önceki tüm ac serisini oynadım watch dogs u da. cod bir aralar çok oynuyordum cyberpunk da beklent,y, yüksek tuttukları için merak ediyorum . önce hangisini alırdınız siz olsanız?
knk ben senin yerinde olsam şu an valhallanın oynanış videoları çıkmaya başladı biraz izle içine siniyor mu çünkü mebla yüksek (ben senin yerinde olsan cyberpunk alırdım)

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
cyberpunk çıktıktan sonra alırdım alıcak olsam beklentimin altındaysa para vermezdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Küloğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cyberpunk a online gelmezse almam zaten ama ac valhala ile cold war arasında kararsızım

MemoBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Mehmet Polat
İnternetten izleyin hocam beğendiğiniz oyunu almanızı öneririm

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
cyberpunk a online gelmezse almam zaten ama ac valhala ile cold war arasında kararsızım
kanka bence düşünmeden valhalla al hikaye oyunlarınıda seviyorsan oyunu en az 3 kere bitirirsin youtubeden 10-20 dakika izle zaten anlarsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,969
Üyeler
156,707
Son üye
esradiyebiri
Top Bottom