Neler Yeni

Hangisini almalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Onurcan Kula
Acer Aspire 3 A315-42 , Lenovo V155 81v50010tx bunlardan hangisini tercih etmeliyim ve kronik sorunları var mı bu markaların ya da cihazların?

mağazadan almayı tercih ediyorum hangi mağazalarda bulabilirim özellikle acerin 512 gb ssdli olan modelini, ve yoksa hangi mağaza özel isteğe göre getirebilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Onurcan Kula
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisininde sorunu yok üsttteki de alttakide fiyatının en iyileri.

seninle bir önceki konumda konuşmuştuk ve kararlıyım bunlardan birini almakta ancak mağazadan almayı planlıyorum, hangi mağazalarda bulabilirim özellikle acerin 512 gb ssdli olan modelini, ve yoksa hangi mağaza özel isteğe göre getirebilir?

ventioNN

80+ Platinum
seninle bir önceki konumda konuşmuştuk ve kararlıyım bunlardan birini almakta ancak mağazadan almayı planlıyorum, hangi mağazalarda bulabilirim özellikle acerin 512 gb ssdli olan modelini, ve yoksa hangi mağaza özel isteğe göre getirebilir?
Mağazadan alırsan pahalı olur,internetten al dostum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Onurcan Kula
Mağazadan alırsan pahalı olur,internetten al dostum.

herhangi bir hasar veya enteresan problemler ile karşılaşma durumum olursa diye endişeleniyorum, açıkçası kredi kartım da yok, iyi bilgiler edinirsem almak için birinden temin edebilir miyim bilmiyorum, bilerek detaylıca araştırıyorum ki iyi bir alışveriş yapmış olayım

ventioNN

80+ Platinum
herhangi bir hasar veya enteresan problemler ile karşılaşma durumum olursa diye endişeleniyorum, açıkçası kredi kartım da yok, iyi bilgiler edinirsem almak için birinden temin edebilir miyim bilmiyorum, bilerek detaylıca araştırıyorum ki iyi bir alışveriş yapmış olayım
Aynı mantık,mağaza da sitede. Mağaza fiyatları çok yukarda. İndirimler takip edilip site üzerinden almanızı öneriyorum.
Sorun yaşarsanız aynı şekilde garantisi var zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Onurcan Kula
Aynı mantık,mağaza da sitede. Mağaza fiyatları çok yukarda. İndirimler takip edilip site üzerinden almanızı öneriyorum.
Sorun yaşarsanız aynı şekilde garantisi var zaten.

tamam kararımı veremezsem seninle iletişime geçerim çok teşekkür ederim ^^

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,848
Üyeler
138,420
Son üye
sinan681
Top Bottom