Neler Yeni

HAQQUS GÖNDER TOPLAYALIM HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ ?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir sistem toplayacağım ama internetten tek tek daha ucuza alacağım için demonte olarak gelicek ben bu parçaların montajını yapamam. Bir bilgisayarcıya yaptırsam parça çalar falan. Çünkü güvendiğim bilgisayarcı yok . Öyle internette gezinirken Haqqus adlı kanalda gönder toplayalım serisini gördüm . Ailemle bu fikri paylaştığım da pek iyi yaklaşmadilar . Sizce güvenilir mi ?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bir sistem toplayacağım ama internetten tek tek daha ucuza alacağım için demonte olarak gelicek ben bu parçaların montajını yapamam. Bir bilgisayarcıya yaptırsam parça çalar falan. Çünkü güvendiğim bilgisayarcı yok . Öyle internette gezinirken Haqqus adlı kanalda gönder toplayalım serisini gördüm . Ailemle bu fikri paylaştığım da pek iyi yaklaşmadilar . Sizce güvenilir mi ?
Gerek yok bir bilgisayarcıya git başında bekle toplasın.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
Turuncu Keskin
Takması falan çokta zor değil aslında,kablo konusunda biraz kafan karışır sadece.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Haqbird.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Hiç mi pc toplamadan anlayan tanıdığın yok. Lego-puzzle yapar gibi kolay aslında sadece doğru yerlere parçaları oturtup nazik davranmalısın. Sadece biraz kablolamalar zor.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hiç mi pc toplamadan anlayan tanıdığın yok. Lego-puzzle yapar gibi kolay aslında sadece doğru yerlere parçaları oturtup nazik davranmalısın. Sadece biraz kablolamalar zor.
Malesef Anlayan Hiçbir Tanıdığım yok . Bilgisayarciya yaptırmayı düşünüyorum

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Metehan Gökçe
Bir bilgisayarcıya yaptırman en mantıklısı, kendin de internetten videolar izleyerek yapabilirsin. Kablo kısmı biraz karışık, başka çok da zor olan bir yer yok.

Gocer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Göktuğ Göçer

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç