Neler Yeni

Çözüldü✓ Hava akışı güzel olan ve geniş bir kasa arayışındayım

Logithx

80+ Bronze
Cooler master td'500 ün hava akışı çok iyi ön tarafa üç üst tarafa üç ve egzoz fanı olmak üzere yedi tane fan takabiliyorsun ve çok serin çalışıyor beyazını daha estetik bir görüntüye sahip..

BIearr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
docThor
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Moda, Müzik,
Steam
https://steamcommunity.com/id/docThor_/
Discord
docThor#9216
Cooler master td'500 ün hava akışı çok iyi ön tarafa üç üst tarafa üç ve egzoz fanı olmak üzere yedi tane fan takabiliyorsun ve çok serin çalışıyor beyazını daha estetik bir görüntüye sahip..
Cooler Master TD500 mü , yaa yine arada kaldım :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hakan
Kanka td500 kullanıyorum hava akışı çok iyi içerisi buz gibi çalışıyor rx 6600xt takılı sistemde işlemci sıvı soğutma da var mis gibi kullanıyorum bi sorun yaşamadım

Kadir_1987

80+ Silver
Merhabalar 🤗

Şuan kullandığım kasa Xiamatek Hawthorn açıkçası hiç memnun değilim ön taraftan havayı çekemiyor, hava alabileceği bir yer yok yalandan küçücük minnacık yer açmışlar hava alamıyor ben pek anlamam ama bir tane güzel yorumlu olan falan buldum önünden ve üstünden sağından solundan rahat hava akışı sağlayabilecek bir kasa önerisi istiyorum bilgisi ve tecrübeli olanlarınız illaki vardır ve şimdi sizlerden yardım istiyorum lütfen bana yardımcı olun

Cooler Master TD500 almayı düşünüyorum biraz pahalı ama hava akışı için iyi dediler yorumları falanda güzel,
tabii ki herkesin en büyük sorunu para 😬
O yüzden maddi açıdan ne kadar ucuz ve güzel olabilirse daha iyi olur tabikide 🤭
  • Aradığım Nitelikler ;
1. Rahat Hava Akışı
2. Modern ve Sade Dış Görünüş
3. Mümkünse tamperli cam ( Tercih )
CORSAİR İCUE 465X

Logithx

80+ Bronze
Msı mag 100m ile kıyaslarsak hangi kasayı almayı düşündüğü bilmiyorum iç yapı olarak daha büyük ekran kartın üç fanlı bir ekran kartı ise msı mag'e taktığında çok fazla yer kalmıyor cpu gpu psu desteği olarak önde en önemlisi de hava akışı olarak mag'den önde olduğunu düşünüyorum tabi bütçede önemli..

BIearr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
docThor
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Moda, Müzik,
Steam
Discord
docThor#9216

Msi Mpg Gungnir 110R RGB Alacağım Hepinize Teşekkürler

Mesaj otomatik birleştirildi:

Msı mag 100m ile kıyaslarsak hangi kasayı almayı düşündüğü bilmiyorum iç yapı olarak daha büyük ekran kartın üç fanlı bir ekran kartı ise msı mag'e taktığında çok fazla yer kalmıyor cpu gpu psu desteği olarak önde en önemlisi de hava akışı olarak mag'den önde olduğunu düşünüyorum tabi bütçede önemli..
mag 100m değil, MSI mpg Gungnir 110R

Son düzenleme:

Logithx

80+ Bronze

Msi Mpg Gungnir 110R RGB Alacağım Hepinize Teşekkürler

Mesaj otomatik birleştirildi:

mag 100m değil, MSI mpg Gungnir 110R
Msı mpg gungnir 110r mesh kasa değil eski kasan gibi düşün sadece yanlarında ufak delikler var tabi yinede kadar senin şimdiden hayırlı olsun.. :)

BIearr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
docThor
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Moda, Müzik,
Steam
Discord
docThor#9216
Msı mpg gungnir 110r mesh kasa değil eski kasan gibi düşün sadece yanlarında ufak delikler var tabi yinede kadar senin şimdiden hayırlı olsun.. :)
Paranı biriktir Cooler Master al diyorsun yani hmm :( tamam :)

BIearr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
docThor
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Moda, Müzik,
Steam
Discord
docThor#9216
Hayır öyle bir şey demiyorum tabii ki ilerisi aslında iç alan olarak daha büyük alanı ne kadar büyük alan o kadar iyi soğutma..
Hangisinin içi geniş cidden kafamı yaktınız :(

MSI mı Cooler Master mı?

Logithx

80+ Bronze
Hangisinin içi geniş cidden kafamı yaktınız :(

MSI mı Cooler Master mı?
Cooler master'ın iç alanı daha geniş aslında videolara bakabilirsin yada yakınında vatan bilgisayar gibi teknoloji marketleri varsa gidip bakabilirsin ben o kasa kötü demiyorum oda iyi bir kasa bende msı aşığı bir insanım şimdiyr kadar hiç sorun yaşamadım msı ürünlerinden kasa hariç bir kasa içerine takılabilecek tüm parçalarım msı çevre birimlerde dahil ama td 500'ün soğutması çok daha iyi sen hava akışı iyi olsun diyince önermiştim..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,903
Üyeler
140,574
Son üye
krynn
Top Bottom