Neler Yeni

Hava Harp Okulu Göz Sorunu

pilgekom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
BİLGEHAN KAĞAN KOÇAK
Merhaba abiler, ablalar. Ben Hava Harp Okulu istiyorum. Göz numaralarım gereğinden büyük ve lazer çizdirmeyi düşünüyordum. Lazer çizdirme araştırması yaparken karşıma uyku lensi diye bir şey çıktı. Bu lens normal lenslere göre daha sert ve sadece uyurken takılıyor. Kişilere özel üretiliyor. Uyurken korneanızı şekillendirerek gözünüzü açtığınızdan itibaren yaklaşık 15 saat boyunca gözünüz sağlıklı bir insan gözü gibi oluyor.
Hava Harp Okulu lazer çizdirme konusuna olumlu bakmadığı için ben bu lense gözümü alıştırsam ve sağlık mülakatında bu lensin etkisiyle sağlık mülakatından geçebilir miyim? Hava Harp Okuluna girdikten sonra lazer ameliyatı olup lensten kurtulma gibi bir düşüncem var ya da lense devam edebilirim. Biraz çakallık gibi olabilir ama böyle bir şey mantıklı mı?

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Lazer çizdirme araştırması yaparken karşıma uyku lensi diye bir şey çıktı. Bu lens normal lenslere göre daha sert ve sadece uyurken takılıyor. Kişilere özel üretiliyor. Uyurken korneanızı şekillendirerek gözünüzü açtığınızdan itibaren yaklaşık 15 saat boyunca gözünüz sağlıklı bir insan gözü gibi oluyor.
Cidden böyle bir şey var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,123
Üyeler
155,364
Son üye
seri134
Top Bottom