Neler Yeni

Yardım hava kompresörü önerisi [6. başlık açışım]

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
Selamlar millet tüm pc kullanıcılarının belası kasa temizliği çok tozlandı bilgisayarı alalı 1 yıl 3 ay oldu bana ucuzundan evde kullanabileceğim kaliteli bir hava kompresörü önerir misiniz . 6 kere başlık açtım fakat kimse hiçbir şey yazmamış bilgisayarlarınızı nasıl temizliyorsunuz ?

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Bütün parçaları söküyorum sadece kasanın iskeleti kalıyor kasayı da su ile yıkıyorum. Ekran kartının fan kısmını söküp soğutma bloğunu temizliyorum. Diğer parçaları da soğuk ayarda fön makinesi ile temizliyorum.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,879
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Buna bakabilirsin.
Ayrıca 6 kere konu açmana gerek yoktu. Konunun sağ üstünde bulunan " Konuyu Yükselt " butonuna basarak, konuyu güncel tutabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buna bakabilirsin.
Ayrıca 6 kere konu açmana gerek yoktu. Konunun sağ üstünde bulunan " Konuyu Yükselt " butonuna basarak, konuyu güncel tutabilirsin.

teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütün parçaları söküyorum sadece kasanın iskeleti kalıyor kasayı da su ile yıkıyorum. Ekran kartının fan kısmını söküp soğutma bloğunu temizliyorum. Diğer parçaları da soğuk ayarda fön makinesi ile temizliyorum.
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buna bakabilirsin.

bunu aldıktan sonra ekstra bir parça almama gerek yok değil mi ?

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Saç kurutma makinesi ile soğuk hava tutuyorum iyice. Çok tozlu ise tozlu yerleri fırça ve ıslak mendil yardımıyla temizliyorum. Hepsi bu kadar Kasayı sökmeni tavsiye etmem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saç kurutma makinesi ile soğuk hava tutuyorum iyice. Çok tozlu ise tozlu yerleri fırça ve ıslak mendil yardımıyla temizliyorum. Hepsi bu kadar Kasayı sökmeni tavsiye etmem.
saç kurutma makine güclü üflemiyor üflesede sıcak üflüyor ondan dolayı kullanamıyorum

Top Bottom