Neler Yeni

Yardım Hava Soğutucu önerisi lazım

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Furkan
Hava soğutma önerisi lazım bu termalrightnin iyi olanı hangisiydi

ThE LoSt

80+ Gold

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz bilgi ver, kasan nedir hangi işlemciyi soğutacaksın
Kasa performax trinity 10400f soğutacam ama ileride de daha yüksek işlemci kullandığımda onuda soğutacak bir şey. Millet termalright markasının iyi olan hava soğutması vardı unuttum adını

Neleda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yavuz

ThE LoSt

80+ Gold
Kasa performax trinity 10400f soğutacam ama ileride de daha yüksek işlemci kullandığımda onuda soğutacak bir şey. Millet termalright markasının iyi olan hava soğutması vardı unuttum adını
Kullandığınız kasa mesh bir kasa değil hava akışı o yüzden çok başarılı değildir fakat güçlü bir kule tipi ile o işlemciyi yeterince serin tutabilirsiniz kullandığınız kasanın soğutucu uyumluluk desteği 165mm ölçüsünde buda demek oluyor ki hemen hemen her ürünü kasanıza montajlayabilirsiniz. Thermalright ürünler oldukça kaliteli ve fiyat performans oranları yüksek ürünlerdir pearless assasins yada phantom spirit modellerinden herhangi birine ulaşabilirsin aralarında 100-200 TL fiyat farkı ve 1-2 derece soğutma farkı vardır tasarımını tipini beğendinizi edinebilirsiniz.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullandığınız kasa mesh bir kasa değil hava akışı o yüzden çok başarılı değildir fakat güçlü bir kule tipi ile o işlemciyi yeterince serin tutabilirsiniz kullandığınız kasanın soğutucu uyumluluk desteği 165mm ölçüsünde buda demek oluyor ki hemen hemen her ürünü kasanıza montajlayabilirsiniz. Thermalright ürünler oldukça kaliteli ve fiyat performans oranları yüksek ürünlerdir pearless assasins yada phantom spirit modellerinden herhangi birine ulaşabilirsin aralarında 100-200 TL fiyat farkı ve 1-2 derece soğutma farkı vardır tasarımını tipini beğendinizi edinebilirsiniz.
Bu iki modelden hangisi daha iyi geming gende birisi 1600 diğeri 2000 di sanırım ve kasanın önünü çıkardım çok toz toplar ama daha iyi hava alıyor ve çıkardığım kısmı matkapla delip ön kısmını arkaya toz filtresi atmayı düşünüyorum

ThE LoSt

80+ Gold
Bu iki modelden hangisi daha iyi geming gende birisi 1600 diğeri 2000 di sanırım ve kasanın önünü çıkardım çok toz toplar ama daha iyi hava alıyor ve çıkardığım kısmı matkapla delip ön kısmını arkaya toz filtresi atmayı düşünüyorum
Arada 400 tli lik bir performans farkı yoktur 1-2 derece için ne kadar fiyat farkı ödemek size kalmış.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Furkan
peerless assasin ve phantom spirit var ikisi de yakın performansta ucuz olanı al geç
Birisi daha iyi diyolar arada 400 tl mi 300 tl mi ne fark var yi olanı alamayı düşünüyorum ama hangisi iyi bilmiyom tam

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,293
İsim
Kerem Çavuş
Birisi daha iyi diyolar arada 400 tl mi 300 tl mi ne fark var yi olanı alamayı düşünüyorum ama hangisi iyi bilmiyom tam
phantom 7 bakır borulu peerless 6 bakır borulu o yüzden bir tık daha iyi ama peerless de daha büyük o yüzden performans farkları çok az , fiyatı uygun olanı al

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Furkan
phantom 7 bakır borulu peerless 6 bakır borulu o yüzden bir tık daha iyi ama peerless de daha büyük o yüzden performans farkları çok az , fiyatı uygun olanı al
İncelemelerine bakmıştım arada bazen 1 bazen 2 derece oluyordu. Birde peerles olanın çeşiti çok. Bi peeless assasin 120 var bi 120 SE si var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide rgb modeli var onu rgbsi istediğimde kapatabiliyormuyum acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
978,626
Üyeler
154,773