Neler Yeni

Havale ile monitor alınır mı

Salihben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Salih

Bu monitörü 1200e satıyor ama dolap , param güvende felan bilmiyorum güvenemem diyor. Havale veya otobüsle yollarım diyor kendisi. Ekran kartı felan da satıyor bilgisayar parcalarinin yarısını sattığı için monitörü açık bile göremiyorum. Eğer söylediği malı yollamazsa veya bozuksa ne tür haklarım olabilir şikayet felan edebilir miyim

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Semih
Sakın bulaşmayın hocam. Dolap'ta havale ile satan herkes %95 dolandırıcıdır. Onun yerine şunu teklif edin. Dolapta ürün fiyatını fazla yazsın, havale fiyatına denk düşürsün komisyonla beraber.

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Bu monitörü 1200e satıyor ama dolap , param güvende felan bilmiyorum güvenemem diyor. Havale veya otobüsle yollarım diyor kendisi. Ekran kartı felan da satıyor bilgisayar parcalarinin yarısını sattığı için monitörü açık bile göremiyorum. Eğer söylediği malı yollamazsa veya bozuksa ne tür haklarım olabilir şikayet felan edebilir miyim
Güvenememmiş alma dolandırıcı

Salihben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç gerek yok. Başka bir monitör bak kendine.
Haklısınız dolap uygulamasina güven olur değil mi, asus vg279qr buldum 2000e 165 hz 27 inc ancak 2-6 ölü piksel var diyor sahibi ölü piksel beni rahatsız etmiyorsa alayım mı sonradan artma ihtimali var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç gerek yok. Başka bir monitör bak kendine.
Birde ayaksız 1500 olr diyor kaç TL ki ayaklarr ayaksız alıp ayak taksam nasıl olur

the_m4mi_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhammet Gürtepe

Hiç bulaşmayın bence param güvendeyi kabul etmiyorsa boşverin çünkü kargoda oldu ki kırıldı zarar senin veya kırık yolladı , başka ürün yolladı her türlü zararlı olan sensin. Bende sahibinden de almayı düşüyorum param güvende ile kargoya güvenim yok monitörü çöp ederler diye korkuyorum

ceto59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
yağız çetin
Haklısınız dolap uygulamasina güven olur değil mi, asus vg279qr buldum 2000e 165 hz 27 inc ancak 2-6 ölü piksel var diyor sahibi ölü piksel beni rahatsız etmiyorsa alayım mı sonradan artma ihtimali var mı

Birde ayaksız 1500 olr diyor kaç TL ki ayaklarr ayaksız alıp ayak taksam nasıl olur
ölü pikselli monitör almayın hocam

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Param güvendede iade etme hakkın oluyor o bakımdan daha iyi bir seçenek.Dolap bazı ürünlerde iade almayabiliyor. Onun dışında ölü pikselin artma ihtimali var almanızı önermem. Ayaksız alırsan masaya veya duvara sabitlemeni sağlayan vesa aparatlarından alman gerekiyor. Yakın çevrenizde varsa bir araştırıp elden almaya bakın derim. Monitörü orijinal paketindeki gibi paketlemezse çok riskli kargoyla göndermek.

Salihben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• IMG-20220812-WA0011.jpg
    IMG-20220812-WA0011.jpg
    147.9 KB · Hit: 9