Neler Yeni

Havit Gamenote Fuxi-H3 Gaming Alınır mı

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
yunusemre
Dostlar selam ben razer kraken kullanıyorum gayet memnunum bır de jbl quantum var yedekte fakat artık pc de kablolu kulaklıklardan bıktım ama en ucuz wırelles genelde 2.5k arası felan oluyor o kadarda bır kulaklıga vermek ıstemıyor elımde var su anda 2 tane fakat bu bahsettıgım kulaklık 900 tl ve guzele benzıyor ben bu markaya cok on yargılıydım hala da oyleyım aslında ama alasım da var fıyatı vesaıre baya fp duruyor ne dersınız alayımmı yoksa ustune daha sonra koyup daha uzun vadelık bır sey mı alayım

Havit Gamenote Fuxi-H3 Gaming​

video

en onemlı sorum razer kraken 7.1 ve jbl quantum varken almaya degıcek bır kulaklık mıdır?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,650
İsim
Emre siyah
şahsen ben de beğeniyorum para bulunca almayı düşündüğüm bir kulaklık .

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
yunusemre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şahsen ben de beğeniyorum para bulunca almayı düşündüğüm bir kulaklık .
marka genel olarak rampage gıbı bır ızlenımı var hemen patlak verırmı dıye korkuyorum

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,650
İsim
Emre siyah
marka genel olarak rampage gıbı bır ızlenımı var hemen patlak verırmı dıye korkuyorum
hong kong malı 1998 den beri var bu firma kulaklık incelemelerine baktım h2002p fuxi h3 gibi incelemler olumluydu malzeme kalitesi olarak diğer çin malı ürünlere göre daha kaliteli denebilir.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
yunusemre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hong kong malı 1998 den beri var bu firma kulaklık incelemelerine baktım h2002p fuxi h3 gibi incelemler olumluydu malzeme kalitesi olarak diğer çin malı ürünlere göre daha kaliteli denebilir.
anladım tesekkurler hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,657
Üyeler
151,261
Son üye
Takeshi
Top Bottom