Neler Yeni

Havit Gamenote H2002D iyi midir ?

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
jak kırılırsa yapılacak herhangi bir işlem var mı hocam ? sadece dikkatli mi olmak lazım çünkü jak girişli kulaklık kullanmıştım ve maalesef boşluğuma gelmişti kırılmıştı sırf oyüzden yenisini alıyorum
Yani kabloyu kesip tekrar başka bir jack lehimlemekle uğraşmayacaksanız garanti dışında herhangi bir seçeneğiniz kalmıyor malesef.

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muratcan Balıkçı
Yani kabloyu kesip tekrar başka bir jack lehimlemekle uğraşmayacaksanız garanti dışında herhangi bir seçeneğiniz kalmıyor malesef.
usb li kulaklıklardada yaşadığım gibi kırılma durumu yaşanıyor mu ?

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
usb li kulaklıklardada yaşadığım gibi kırılma durumu yaşanıyor mu ?
Dediğim gibi sizin nasıl kullandığınızla alakalı. Her nasıl olursa olsa bu bir elektronik ürün darbe, hasar veya zorlanma durumlarında başına ne geleceği muamma yani kesin bir şey diyemem kırılma durumu oluyordur illa ki.

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muratcan Balıkçı
Dediğim gibi sizin nasıl kullandığınızla alakalı. Her nasıl olursa olsa bu bir elektronik ürün darbe, hasar veya zorlanma durumlarında başına ne geleceği muamma yani kesin bir şey diyemem kırılma durumu oluyordur illa ki.
anladım hocam teşekkür ederim şimdi siparişi veriyorum

UlughBeg

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
P versiyonunu aldım. Kulaklığın sesi yüksekte olduğu zaman, dip sesi rahatlıkla duyabiliyordum. Biraz daha sesi azalttığımda dip ses kayboluyordu fakat benim içim rahat etmedi. Ve bu beni rahatsız etti iade ettim. Bu bütçede farklı modellerde var mı bilmiyorum fakat bu kulaklıkları alacaksanız bunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
911,656
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom