Neler Yeni

Havit Gamenote H2002p nasıldır/Kulaklık önerisi

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
beyler selam

Havit Gamenote H2002p​

bu kulaklık nasıldır 850 TL ye trendyoldan alacağım bütçem 1k fps oyuncusuyun ama bolcanada müzik dinlerim sizce alayımmı bu fiyata daha iyisi varmı

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,315
İsim
Çağatay
beyler selam

Havit Gamenote H2002p​

bu kulaklık nasıldır 850 TL ye trendyoldan alacağım bütçem 1k fps oyuncusuyun ama bolcanada müzik dinlerim sizce alayımmı bu fiyata daha iyisi varmı
Eşimin bilgisayarı için aldım bu kulaklığı geldiğinde test ettim ve gayet güzel bir kulaklık. Fps oyunları r6,valaront ta kullandım 1 er oyun ses kastım güzel ses kasılıyor. En beğendiğim mikrofonu oldu gayet güzel ses kalitesi var.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eşimin bilgisayarı için aldım bu kulaklığı geldiğinde test ettim ve gayet güzel bir kulaklık. Fps oyunları r6,valaront ta kullandım 1 er oyun ses kastım. En beğendiğim mikrofonu oldu gayet güzel ses kalitesi var.
müzik kalitesi nasıl

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,487
İsim
Hacı
Güzel kulaklık alınır.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
daha iyisi varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eşimin bilgisayarı için aldım bu kulaklığı geldiğinde test ettim ve gayet güzel bir kulaklık. Fps oyunları r6,valaront ta kullandım 1 er oyun ses kastım güzel ses kasılıyor. En beğendiğim mikrofonu oldu gayet güzel ses kalitesi var.

Son düzenleme:

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,315
İsim
Çağatay

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
Gayet iyi bu fiyata daha iyisi yok şu an
peki şuan bu ürünü hem trendyolun kendi resmi mağazası hemde bu kulaklıüı üreten olan marka havit in kendi mağazasında v ar hangi mağazadan almak mantıklı olur iade edecek olursam hangisi anlayışla karşılar

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,148
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
peki şuan bu ürünü hem trendyolun kendi resmi mağazası hemde bu kulaklıüı üreten olan marka havit in kendi mağazasında v ar hangi mağazadan almak mantıklı olur iade edecek olursam hangisi anlayışla karşılar
Ucuz olanı al geç. Eğer aynı fiyatsa Trendyol satıcısından alman daha iyi olur bence.

• Beğen
Reaksiyonlar: egle
Top Bottom