Neler Yeni

Rehber Hawk Fab v1 vs Xprime Alpha Fab1

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,631
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Hawk olan şu anda 1999TL : https://www.hawkchair.com/urun/fab-v1-oyuncu-koltugu
Xprime olan şu anda 1599TL : https://ofisel.com/oyuncu-koltuklari/30413-alpha-fab1-kumas-oyuncu-koltugu-gri.html

Hawk olanı kendime, Xprime olanı da ablama aldım sizlerle bulgularımı paylaşacağım. İkisi de yaklaşık 10 günde geldi.

Xprime Alpha Fab1'ın iyi olduğu noktalar:
- Ücret ve taksit imkanı olarak Xprime daha iyi. Peşin fiyatına 5-6 taksit yapıyolar ve ücreti (şimdilik) 400 tl daha az.
-Full demonte gelmiyor o yüzden de kurulumu 5 dkda bitiyor.

Hawk Fab v1'ın iyi olduğu noktalar:
-Kafa yastığına isim yazma imkanı sağlıyor.
- Demonte geldiği için sanırım kutusu hiç hasar görmeden gelmişti, xprime koltuğun kutusunu görünce kesin bişiler düştü diye düşündüm o kadar hasarlıydı.
- Kademeli yatırma mevcut, xprime'da tek kol üstünden yatıp kaldırıyorsunuz.(Kilit mekanizması gibi bir şey var)
- Kumaş, kutu içeriği, ve kalite bakımından kesinlikle hawk daha iyi. Xprime'ın kutusundan-belki de yolda düştü :D- sadece koltuk çıktı. Hawk olanda sprey koruma seti, alyan vs, kurulum kitapcığı gibi gibi şeyler.
- Koltuğun oturma kısmı, verdiği rahatlık çok çok daha iyi. Xprime'ın süngeri sert.

Sonuç olarak;
İkisi arasında 500 TL bir fark varken kesinlikle tercihiniz HAWK olmalı.

Not: Herhangi bi sponsorluk vs yok zaten niye olsunlar :D Ne gördüysem onu yazdım. Herkese iyi günler.

Son düzenleme:

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Hawk olan şu anda 1999TL : https://www.hawkchair.com/urun/fab-v1-oyuncu-koltugu
Xprime olan şu anda 1599TL : https://xprime.com.tr/421-apha-fab1-oyuncu-koltugu

Hawk olanı kendime, Xprime olanı da ablama aldım sizlerle bulgularımı paylaşacağım. İkisi de yaklaşık 10 günde geldi.

Xprime Alpha Fab1'ın iyi olduğu noktalar:
- Ücret ve taksit imkanı olarak Xprime daha iyi. Peşin fiyatına 5-6 taksit yapıyolar ve ücreti (şimdilik) 400 TL daha az.
-Full demonte gelmiyor o yüzden de kurulumu 5 dkda bitiyor.

Hawk Fab v1'ın iyi olduğu noktalar:
-Kafa yastığına isim yazma imkanı sağlıyor.
- Demonte geldiği için sanırım kutusu hiç hasar görmeden gelmişti, xprime koltuğun kutusunu görünce kesin bişiler düştü diye düşündüm o kadar hasarlıydı.
- Kademeli yatırma mevcut, xprime'da tek kol üstünden yatıp kaldırıyorsunuz.(Kilit mekanizması gibi bir şey var)
- Kumaş, kutu içeriği, ve kalite bakımından kesinlikle hawk daha iyi. Xprime'ın kutusundan-belki de yolda düştü :D- sadece koltuk çıktı. Hawk olanda sprey koruma seti, alyan vs, kurulum kitapcığı gibi gibi şeyler.
- Koltuğun oturma kısmı, verdiği rahatlık çok çok daha iyi. Xprime'ın süngeri sert.

Sonuç olarak;
İkisi arasında 500 TL bir fark varken kesinlikle tercihiniz HAWK olmalı.

Not: Herhangi bi sponsorluk vs yok zaten niye olsunlar :D Ne gördüysem onu yazdım. Herkese iyi günler.
Hocam hawk marka koltuğu hala kullanıyorsanız ekteki resimde karaladığım kısımlar hariç işaretlediğim siyah kısmın enine (sağdan sola) ölçüsünün bir fotoğrafını atma şansınız var mı?

Ekler

• Hawk.png
    Hawk.png
    52.1 KB · Hit: 43

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,631
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hawk marka koltuğu hala kullanıyorsanız ekteki resimde karaladığım kısımlar hariç işaretlediğim siyah kısmın enine (sağdan sola) ölçüsünün bir fotoğrafını atma şansınız var mı?
Su anda atamam maalesef ama 3 4 gün içerisinde atabilirim.

jouly

80+ Bronze
sitede var ölçüsü
Mesaj otomatik birleştirildi:

sitede var ölçüsü
yan etekler olmadan da tahminimce 48-50 cm arasıdır

Ekler

• Screenshot_406.png
    Screenshot_406.png
    317.6 KB · Hit: 37

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
sitede var ölçüsü

yan etekler olmadan da tahminimce 48-50 cm arasıdır
Hocam sitede olsa sormazdım. Ve o işler tahminle olmuyor maalesef. 37 cm imiş firmanın kendisiyle iletişime geçerek öğrendim baya uzak bir tahmin he ?

Su anda atamam maalesef ama 3 4 gün içerisinde atabilirim.
İlginiz için sağolun firma dönüş gerçekleştirdi 37 cm imiş.

jouly

80+ Bronze
Hocam sitede olsa sormazdım. Ve o işler tahminle olmuyor maalesef. 37 cm imiş firmanın kendisiyle iletişime geçerek öğrendim baya uzak bir tahmin he ?

İlginiz için sağolun firma dönüş gerçekleştirdi 37 cm imiş.
bende de ar v4 ölçmeye üşendim acıkcası :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,479
Üyeler
149,391
Son üye
TTTezel
Top Bottom