Neler Yeni

🔥İndirim Hawk Gaming Chair Future Coal Kumaş Oyuncu Koltuğu 6699 TL VADE FARKSIZ

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emre Ahmet Bozkurt

Hawk Gaming Chair Future Coal Kumaş Oyuncu Koltuğu​

1698923471654.png

BEYLER BUTUN SITELERE BAKTIM ANCAK KOCTASTA BUTUN KARTLARA VADE FARKSIZ TAKSIT YAPIYOR HAWK EN UYGUN ALINACAK YER BAYA GUZEL KOLTUK GECEN DENEME FIRSATIM OLDU

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Kaçağan
bu koltuğu kullanıyorum. Xprime ve Xdrive'dan eğer üst modelleri alamıyorsanız uzak durun. Koltuk çok sağlam. Ayrıca süngeri de çökme yapmadı. Ek olarak kafa ve bel desteğinin içinde kullanılan süngerlar dahi dökme sünger. Gözünüz kapalı alın

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat
bu koltuğu kullanıyorum. Xprime ve Xdrive'dan eğer üst modelleri alamıyorsanız uzak durun. Koltuk çok sağlam. Ayrıca süngeri de çökme yapmadı. Ek olarak kafa ve bel desteğinin içinde kullanılan süngerlar dahi dökme sünger. Gözünüz kapalı alın
Aynısı var bende koltuğu yatık bicimde çok kullanırsan iskeleti egiliyo.Koltuk yamuk kaliyo tecrübeyle sabit 😀

Aytekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Aytekin
Bende dün gece hepsiburada.com üzerinden 3 taksit ile peşin fiyatına aldım aynı modelini

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK

Hawk Gaming Chair Future Coal Kumaş Oyuncu Koltuğu​

Alıntıyı görüntüle

BEYLER BUTUN SITELERE BAKTIM ANCAK KOCTASTA BUTUN KARTLARA VADE FARKSIZ TAKSIT YAPIYOR HAWK EN UYGUN ALINACAK YER BAYA GUZEL KOLTUK GECEN DENEME FIRSATIM OLDU
hawk fbv4 aldım 2 kere amortisör bozuldu 3. xdriveden aldım şuan sorun yok, kolçakları çok dandik az bi yüklendim sağ kol kırıldı hawk dan bidaha bişey almam

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
hawk gayet güzel ya ben fab serisi kullanıyorum bu arka sırt dayaması araya kaçıyor onun hariçi bir sorun yaşamadım gayet rahat ve ortapedik ben böyle beklemiyordum.

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
hawk gayet güzel ya ben fab serisi kullanıyorum bu arka sırt dayaması araya kaçıyor onun hariçi bir sorun yaşamadım gayet rahat ve ortapedik ben böyle beklemiyordum.
Arkadaki halatları çapraz şekilde çekerseniz kaçma sorunu olmuyor.

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
Top Bottom