Neler Yeni

Hawk Kendi̇ Koltuk Tasariminizi Tasarlama!

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hawk yeni özelik getirmiş reklam gibi olucak ama cidden çok beğendim tasarım konusunda daha betada ilerleyen süreçlerde çoğu şey artar gibi niyeyse çok hoşuma gitti.

1695413457819.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütcesi bu civarlarda olup hawk alıcak arkadaşlar bence almışken böyle güzel bir logo koyun sticker mantığında.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Kaç k

4.5k imis

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Alınır gibi geldi hocam sence ?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Alınır gibi geldi hocam sence ?
Kesinlikle alınır ya ben hawk fabv5 kulanıyorum keşke benimde böyle bir imkanım olsaydıda yapsaydım çok şık duruyor zaten kalitesinide beğeniyorum.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Ben
Kesinlikle alınır ya ben hawk fabv5 kulanıyorum keşke benimde böyle bir imkanım olsaydıda yapsaydım çok şık duruyor zaten kalitesinide beğeniyorum.
Valla bende salon sandalyesi kullaniom uzun oyun oynadığım zamanlar belimi hissetmiom .d

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Ben
Valla bende salon sandalyesi kullaniom uzun oyun oynadığım zamanlar belimi hissetmiom .d
Kral o çok sıkıntı ya sağlığına önem ver bence ve koltuk al bende öyleydim çok kötü durumdaydım belin ağrıyordu sürekli dedim sağlıktan önemli mi ileride büyük zararı olur diyip artık daha geçikmeden aldım.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Kral o çok sıkıntı ya sağlığına önem ver bence ve koltuk al bende öyleydim çok kötü durumdaydım belin ağrıyordu sürekli dedim sağlıktan önemli mi ileride büyük zararı olur diyip artık daha geçikmeden aldım.
Param olunca alacağım hocam zatn şu anda ekran kartı wattman veriyor oyun oynatmıyor sağlığımı düşünüyor ekran kartım herhalde canım ektan kartım benim 🙃

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Param olunca alacağım hocam zatn şu anda ekran kartı wattman veriyor oyun oynatmıyor sağlığımı düşünüyor ekran kartım herhalde canım ektan kartım benim 🙃
Aha bendede 1030 var benimkide oynatmıyor forumdada sordum hatta sizce ekran kartınımı değiştireyim koltuğumu diye sonradan kararı verip koltuğu aldım pişmanda değilim memnunum.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Aha bendede 1030 var benimkide oynatmıyor forumdada sordum hatta sizce ekran kartınımı değiştireyim koltuğumu diye sonradan kararı verip koltuğu aldım pişmanda değilim memnunum.
Gel takas hxskxnks

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Aman rx 6500 ve 6600 den bile korkuyorum amd'de bide rx 470 verirsen :D
Şaka yapıyorsam Allah belamı versin bu Ekran kartı tüm PC sevdamı tüm hayat enerjimi yok etti God of War oynuom wattman sorunu tamam Diom CSGO gireyim bari işlemci ağırlıklı oyun gene wattman yiyom Rocket league oynuyorum. Turnuvaya katıldım hocam tamam mı klâsik mantık yen yüksek flan işte finale çıktım wattman yedim rekabetçi den ban yedim. Sinirlendim ekran kartıni elime aldım bir koydum tüm gücümle baktım bir şey düştü fanı düştü elimde kaldı sonra tek fanla kullanmaya başladım bu sefer soğutması için fan % sini arttırdım uçak gibi ses çıkıyor PSU da no name oda takur takur çalıyor ona da vurdum bir tsne koruyucu demiri çıktı sonra delirdim PS4 kolumu kırdım ( hepsinin fotosu var .d) sonra dedim ki daha bir şey kırmayayım nyse sonra AMD nin HD Serisi ekran kartı aldım 1gb vrami vardı onu denedim oynatır mi diye DDU ile sildim driverı kurdum flan Rocket league 420p low da 2 FPS veriyor dedim Allah kahretsin. Aldığım güne tüküreyim nyse sonra render hatası çıktı yazılım sorunları çıktı VE EN SONDA KUTAL BİR KARAR ALDIM (( AMD ALMAMAK )) İŞLEMCİ İNTEL GPU NVİDİA alacağıma yemin ettim o günden sonra ki işe başlayacağım ilk gelen maaş ile GTX 1650 alacağım bu ekran kartını 4/1 fiyatına vereceğim sevabına kurtulmak için yani kısacası AMD PİŞMANLIKTIR... .....

Biraz uzun oldu .d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
951,896
Üyeler
150,003