Neler Yeni

Hayaller ve Real Life

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çok garip ama Youtube deki aratmam sonucu vega ve rx 570 farkına bakıyordum ama o kadar masum ve garibiz ki 3000tl ye rx 570 li sistem yapınca seviniyoruz mutlu oluyoruz en azından bir tebessüm oluyor taki bu sistemi göreni kadar 3000$ lara adamlar 2019 un en iyi sistemini diziyor ve sonuç olarak parçaları ekmek peynir fiyatını alınca o kadar masum ve garip olduğumuzu anlıyorum o tebessüm kayboldu... Siyaseti karıştıracak olanlar başka yerde tartışsın ekmeği dolarla mı alıyoruz gibisinden yorum yazanların zaten insanlıktan aciz olduğunu cahilliğiyle kendini boğduğunu bilmesi gerekiyor.

Ekler

• screenshot.png
    screenshot.png
    469 KB · Hit: 63

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Maalesef..

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
3.000 ABD Doları eşittir
20.351,88 Türk Lirası

bence iyi

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizde 3000 TL onlara 3000$ hayat bizi onları izlemeye göndermiş... Ülkecek kaçak kimse bilmeden 1.000.000 dolar banknotu basarsak düşürebiliriz ya da daha fazla. 😁
Ekonomi düzeltmek için illa miningmi yapalım :) Mantık is loading :)

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
En iyisi işgalciliğe başlayalım. Doğu'yu ele geçirirsek bir de halifeliği getirirsek CihaT anlayışını yaparsak Avusturya-Almanya ele alırız. Sonra Trump'ı kışkırtırız Yunanlılar harekete geçti diye o tüm askeri gücü oraya çıkarırken biz Kim Yong-un ile anlaşırız. Beyaz Saray'ı bombalarız. Sonra dünyanın efendisi Türkler olur sonra dünyada Türkçe konuşulur sonra Panama-Kolombiya-Meksika taraflarını da ele geçiririz. Ekonomiyi düzeltmek için Trump'ı elden çıkarmamız lazım. Çin'i de yanımıza alırız tabi Rusya karşı gelir ama biz de Shangai paktında destekçiydik. Kısaca bu planla Hitler gibi ben de intihar ederim. :ROFLMAO:

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En iyisi işgalciliğe başlayalım. Doğu'yu ele geçirirsek bir de halifeliği getirirsek CihaT anlayışını yaparsak Avusturya-Almanya ele alırız. Sonra Trump'ı kışkırtırız Yunanlılar harekete geçti diye o tüm askeri gücü oraya çıkarırken biz Kim Yong-un ile anlaşırız. Beyaz Saray'ı bombalarız. Sonra dünyanın efendisi Türkler olur sonra dünyada Türkçe konuşulur sonra Panama-Kolombiya-Meksika taraflarını da ele geçiririz. Ekonomiyi düzeltmek için Trump'ı elden çıkarmamız lazım. Çin'i de yanımıza alırız tabi Rusya karşı gelir ama biz de Shangai paktında destekçiydik. Kısaca bu planla Hitler gibi ben de intihar ederim. :ROFLMAO:
Pirinç almaya giderken elimizdeki arpadanda olmayalım gibisinden bir söz vardı hatırlayamadım.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
kuzey koreyi yanımıza alırsan rusyada gelir otomatikmen
sonra en önemlisi ermenistan tarafını ele geçirip turan ordusunu kurmamız lazım ondan sonra yunanistan ve en önemlisi trump ı elegeçirmemiz lazım rusyayı yanımıza alıcagımız için kgb ajanları ile bu işi hallederiz

Tenebris

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Barış Yazıcı
sonra en önemlisi ermenistan tarafını ele geçirip turan ordusunu kurmamız lazım ondan sonra yunanistan ve en önemlisi trump ı elegeçirmemiz lazım rusyayı yanımıza alıcagımız için kgb ajanları ile bu işi hallederiz
Trump duymasın

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Çin'i katarsak Rusya doğrudan Akdeniz'e inmek isteyecek bu yüzden ilk o zaman Kuzey Kore'yi almalıyız. Ben Avrupa'yı almadan intihar etmem zaten.
Aaa Ermenistan nasıl kaçtı elimden onlarla daha görülmemiş hesabımız var. Onları da gözden uzak sürgün edeceğiz. Tabi Trump'ı ele alınca Amerika'ya güvenilir birini başa geçirtmeliyiz. O değilde benim gibi zenginlik ve intikam peşinde olan çok kişi var. 😁
Biz bu savaşı kazanırız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,075
Üyeler
140,140
Son üye
ErzurumluHeisenberg
Top Bottom